Eerste elftal
‘FC Twente plaatst proefspeler Newcastle United in wachtkamer’
Haris Vučkić was afgelopen week op proef bij FC Twente. De Sloveense middenvelder speelde onder andere mee in de oefenwedstrijd tegen KSC Lokeren, waar de Tukkers met 3-1 onderuit gingen. Zijn proefperiode in Enschede is inmiddels afgelopen, maar de club heeft nog altijd geen beslissing genomen over een eventuele overname.
Vučkić is momenteel nog eigendom van het Engelse Newcastle United, waar zijn contract na dit seizoen afloopt. FC Twente heeft echter geen haast met het nemen van haar besluit, zo meldt de TC Tubantia. De Sloveen kan door zijn aflopende contract transfervrij naar Enschede komen.
Vučkić werd eerder dit seizoen verhuurd aan Bradford City, maar keerde na een halfjaar terug bij Newcastle. Daar kreeg hij te horen dat zijn contract niet verlengd wordt en aankomende zomer dus op zoek moet naar een nieuwe werkgever. De Sloveen speelde negentien wedstrijden in de hoofdmacht van zijn huidige club, en pikte hierin één doelpunt mee.

Halvar
25 maart 2017 at 07:02
Voetballers met zijn kwaliteiten lopen hier in de regio ook wel rond. maar ja , die moet je scouten en zo een vriedelijke voetbal makelaar brengt je dit soort nietsnutten op een presenteer blaatje aan de deur met een geweldige cv erbij geknutseld.