FC Twente (v) verliest nipt van Duitse titelkandidaat in tropische omstandigheden
FC Twente Vrouwen heeft maandagmiddag tijdens het trainingskamp in Portugal een oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg met 2-1 verloren. Na vier speelblokken van 25 minuten werd deze eindstand genoteerd.
De wedstrijd werd gespeeld in vier blokken van 25 minuten en kende een enerverende start. Beide ploegen kregen kansen in het eerste blok. Aan Duitse zijde bleven twee mogelijkheden onbenut, waaronder een vrije trap van Alexandra Popp die net over het doel ging. FC Twente toonde lef en creëerde onder andere via Liv Pennock enkele gevaarlijke kansen. Kort na de wissel van speelhelft, na 25 minuten, maakte Van Ginkel een overtreding in het strafschopgebied. Dit resulteerde in een penalty. Keepster Fiene Bussman wist de inzet van Lynn Wilms te keren, maar in de rebound slaagde de oud-FC Twente-speelster er alsnog in om te scoren.
Met een volledig vernieuwde opstelling begon het team van Joran Pot aan het derde blok. Halverwege wist Ariane Arias van dichtbij te scoren, na een schot op doel van Lineth Beerensteyn die vanaf links was doorgebroken. Kort daarna bracht Suus Verdaasdonk FC Twente terug in de wedstrijd door uit een corner de 2-1 binnen te koppen. In de slotfase was het spel meer in evenwicht. FC Twente verscheen vaker voor het doel van Wolfsburg en creëerde nog een kans op de gelijkmaker. Die bleef echter uit, waardoor het trainingskamp in Portugal werd afgesloten met een nederlaag, maar wel een waardevolle en sterke oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg.
VfL Wolfsburg - FC Twente Vrouwen 2-1
- 30' 1-0 Lynn Wilms
- 65' 2-0 Ariane Arias
- 69' 2-1 Suus Verdaasdonk
Opstelling FC Twente Vrouwen eerste 50 minuten
Opstelling FC Twente Vrouwen tweede 50 minuten:
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties