Eerste elftal
Hölscher strijdlustig: “Me zo snel mogelijk weer in de basis spelen”

Tim Hölscher werd medio 2018 door Ted van Leeuwen terug naar FC Twente gehaald. De technisch directeur is gecharmeerd van de Duitser die er mede verantwoordelijk voor was dat Esbjerg, waar Van Leeuwen destijds technisch directeur was, in het seizoen 2017-2018 promoveerde naar het hoogste niveau.
In de eerste divisie startte Hölscher als basisspeler, maar viel daarna van de ene in de andere blessure. In totaal moest de aanvallende middenvelder drie keer onder het mes. Nu hij weer fit is heeft Hölscher maar één doel. "De jongens doen het fantastisch op dit moment. Ik wil me nu zo snel mogelijk weer in de basis spelen om het team te helpen en de positieve ontwikkelingen voort te zetten."
Net als de meesten is ook Hölscher zeer gecharmeerd van de nieuwe trainer. Beiden werkten ook in Denemarken als samen. Echter ging Garcia toen nog door het leven als Garcia Garcia en was hij assistent-trainer.
"We hebben met Garcia een geweldige trainer. Daarnaast hebben we ook een goede technische staf en ons bestuur gaat ervoor zorgen dat de club een weer goede toekomst tegemoet gaat. Ik heb er vertrouwen in dat we binnen enkele jaren weer tot de top vijf clubs van Nederland zullen behoren."
Of hij ooit nog een keer terug wil keren naar Duitsland om uit te komen in de 1. Bundesliga? "Natuurlijk droomt iedere Duitse jongen van de Bundesliga. Maar ik voel me in Enschede op m'n plek", besluit Hölscher het gesprek met Kicker.

twente forever
5 september 2019 at 08:26
Helaas ..komt Holscher te kort ,veel te kort .Dit is een van de weinige miskleunen die Ted heeft binnengehaald .
Bas
4 september 2019 at 17:12
Als je constant met pijn speelt, maar de matige ‘medische staf’ aangeeft dat er niks aan de hand is en door moet spelen, dan kun je niet vrij spelen en speel je dus kut. Uiteindelijk blijkt er na een consult bij een extern centrum wel degelijk iets aan de hand te zijn en word je direct geopereerd. Twente heeft de zaken intern nog lang niet op orde.
Ja, hij heeft inderdaad nog niet zo heel veel laten zien, maar dat heeft zo zijn oorzaken gehad blijkt. Ben benieuwd wat hij presteert als hij vrij in zijn hoofd is. Mocht ie dan niet presteren, dan inderdaad weg ermee want dan is ie gewoon niet goed genoeg.
Daarnaast komt hij uit de eigen jeugd..wordt tijd dat die wat meer krediet krijgen bij onze fans.
Gezeik altijd op de Bijen’s, Holschers, etc. Dat zijn de jongens waar onze club het in de toekomst van moeten hebben door al dat gezeik in het verleden. En die je, vanwege hun komaf, sowieso meer moet gunnen. Dus steun de eigen jongens eens wat meer i.p.v. de Dylan Seysjes te adoreren, omdat die mafkees direct het logo kust van Twente (kuste overigens ook direct het logo van RKC bij zn eerste goal daar). Hypocriete nepsupporters!!
Go Holscher, ik hoop dat je het vertrouwen van Ted waar kan maken! Eigen jongens eerst!
Patricia Lingen
4 september 2019 at 18:44
Danke Bas …..Endlich mal eine tolle Meinung und Reaktion.auf diesen Spieler…der dem Verein seit seiner Jugend treu ist….und mit ganz viel Herzblut an dem Verein hängt….fc twente ist sein Leben…..
Bert
5 september 2019 at 10:42
Spelers moeten geselecteerd worden op kwaliteit en inzet en daarop afgerekend worden. als we sentimentele aspecten laten meewegen kunnen we de tent beter sluiten… het is toch geen amateurclub. “gezeik altijd op….” hou toch op man! heeft toch duidelijk een reden. Het zou geweldig zijn als eigen jeugd doorbreekt, maar als ze niet goed genoeg zijn moet je ook realistisch zijn. als we met z’n allen de oogkleppen op gaan daoen spelen we volgend jaar fijn weer in de keuken…
De Fles
4 september 2019 at 16:33
Denk een dozijn bert.
Is niks wordt ook nooit wat.
Bert
4 september 2019 at 15:52
Hoeveel plaat voor de kop kan iemand hebben……