Eerste elftal
Knap resultaat FC Twente tegen Ajax!!
FC Twente heeft in de eerste wedstrijd na het ontslag van Alfred Schreuder bijna weten te stunten tegen koploper Ajax. In een kolkende Grolsch Veste kwam de ploeg van interim coach René Hake met 2-0 voor tegen het tot dusver ongeslagen Ajax van Frank de Boer. Toch kwam Ajax terug en moesten de Tukkers genoegen nemen met een gelijkspel.
FC Twente ging fel van start en liet gelijk zien er vol voor te willen gaan onder leiding van de nieuwe trainer. Het resulteerde in de 20e minuut in de 1-0 gescoord door Felipe Gutierrez op aangeven van de wederom zeer belangrijke Hakim Ziyech. Na de 1-0 volgde toch weer een domper. Renato Tapia moest geblesseerd het veld verlaten en werd vervangen door de gepasseerde Bruno Uvini.
In de tweede helft denderde FC Twente door en verdubbelde het in de 51e minuut de score uit een strafschop. Doelpuntenmaker was Hakim Ziyech die Cillessen verschalkte met een ware Panenka. Vlak daarna liet Drommel, die de eerste helft weinig te doen had, zien waarom hij onder de lat stond. Hij pareerde een afstandsschot en daarna de rebound van Jelle Klaasen.
Toch wist Ajax in de 65e minuut de aansluitingstreffer te scoren. Viktor Fischer liet Drommel kansloos door de bal in de verre hoek te plaatsen. Ajax ging door en kreeg in de 81e minuut een makkelijk gegeven penalty nadat Drommel Sanogo vloerde in de 16 meter. Gudelj scoorde de 2-2 wat tevens de eindstand was.
Opstelling FC Twente:
Drommel, Ter Avest, Bijen, Tapia, Schilder, Mokotjo, Gutierrez, Ziyech, Ede, Cabral, Olaitan.


Gerdy
13 september 2015 at 10:08
Ik vind het knap..een rebound van Jelle Klaasen pareren.. Spannend die pijltjes.. Maar goed gekeept!!?
Geert
13 september 2015 at 09:17
Prachtige avond! Als vanouds! Het gebrek aan conditie heeft Twente 2 punten gekost.
Maar als je de tainingen van Hake ziet, die zijn niet te vergelijken met die van alfred jodocus, dus dit gaat ook goedkomen. Kan een mooi seizoen worden. eindelijk.
gast
13 september 2015 at 08:44
De wil is er en dat ze het het kunnen hebben ze laten zien. Nu de conditie nog en we krijgen een leuk jaar!
Inkoppertje
13 september 2015 at 08:22
Lijken de supporters toch gelijk te krijgen, het ligt wel aan de trainer. Ben benieuwd wat media er nu van gaat vinden.
Ik heb gisteren echt ouderwets genoten van het voetbal! Jammer van de blessures anders had je misschien wel mogen hopen op meer!
Stephan
12 september 2015 at 23:13
Klinkt weer als vanouds, lekker 2 keer per dag blijven trainen het seisoen is nog lang dus kan nog best eens leuk gaan worden. Lekker zo door gaan
Jan
12 september 2015 at 23:19
Maar wel krappe selectie, gezien nu alweer blessures. Hoop dat TED er nog wat versterkingen i.o.m nieuwe trainer bij -kan en mag halen.
Van Royen
12 september 2015 at 22:59
Maar wat vonden we dit keer van Schilder?
Jan
12 september 2015 at 23:16
Gewoon goed
bam
13 september 2015 at 09:45
ja speelde ook een goede wedstrijd net als Uvini en Ter Avest en Mokotjo.
Jan
12 september 2015 at 22:33
Super en bij mee. Hoop dat er nu nog ( wat toegestane, lees transfervrije enz) spelers bij komen. Dit op voordracht van de nieuwe trainer. Wie het ook mag zijn.
Yvon
12 september 2015 at 21:56
Zeker knappe prestatie en een wederopstanding van FCT! Hier staat weer een team die voor elkaar wil vechten! Een bevlogen team met spirit, goede organisatie, felheid, zelfvertrouwen, druk zetten etc..
Het leek wel of jongens bevrijd waren van alle druk en eindelijk konden doen waar ze toch heel goed in zijn: voetballen! Genoten, vooral eerste helft. Ajax heeft natuurlijk meer kwaliteit lopen dat verschil zag je in 2e helft. Van dit FCT gaan we nog veel plezier beleven!
Dank meneer Hake!
robert Terhorst
12 september 2015 at 23:04
Zo is het
Jan
12 september 2015 at 23:34
Mee eens, maar wel meteen heel veel druk op Hake. Lijkt me niet verstandig. Hoop dus naast hem ervaren en passende trainer en terug met het oude voetbal. Tot het einde.
Banis
13 september 2015 at 00:20
Gedenkwaardige avond. Opstaan uit de shit, rug rechten, mouwen opstropen en ten strijde!
ik heb twee keer drie kwartier op het puntje van mijn stoel gezeten. Memorabel.
bam
13 september 2015 at 09:53
Voorin met Olaitan is het nog niet top maar daar komt Agyepong nog bij.
Voor de rest super genoten van de strijdlust en inzet. Mokotjo was ook super.
Klasse reactie van de spelers op alle veranderingen en wij als 12e man zullen ons er weer voor de 100% voor geven. TROTS!