Eerste elftal
Kraay gaat los: “Plaatselijke journalistje die trainertjes wegjagen. Rot op man!”

Na de wedstrijd stond niet Wout Brama, niet Peet Bijen, maar Xandro Schenk als aanvoerder FOX Sports te woord. Het werd direct een interessant interview want de verdediger moest even iets kwijt. Hij had zich de afgelopen weken flink gestoord aan de zogenaamde ‘lokale journalistjes’. Hij kreeg vanuit de studio bijval van FOX Sports analyst Hans Kraay.
“Chapeau voor Xandro Schenk! De plaatselijke journalistjes wilden een crisisje proberen te veroorzaken. De plaatselijke journalistjes. En zo is het precies! Want die plaatselijke journalistjes daar hebben het hele jaar aan de poten van Pusic lopen zagen, en nu gaan ze weer.”
Presentator Kamperman vindt de reactie van Kraay nogal overtrokken. “Omdat het voetbal onder Pusic niet om aan te zien was en omdat ze vier keer op rij verliezen.” Kraay: “Dus dan moet je als plaatselijk journalistje weer aan de volgende trainer z’n poten gaan zagen? Ik word er echt kotsmisselijk van. Eentje heeft er gelijk en dat is Xandro Schenk.
Hetzelfde als toen bij Ziyech. Toen 32.000 mensen schreeuwden dat ze Schreurder weg wilden hebben zei hij: je moet je niets aantrekken van die 32.000 man. Ik vind het gewoon een goede trainer. En nu die Xandro Schenk. Een goudeerlijke gozer. Prima. Plaatselijke journalistje die trainertjes wegjagen. Rot op man! Ga lekker wat anders doen.”

twente forever
de zogenaamde journalisten van Tv OOST en Tubantia blinken al jaren uit in het afkatten van onze FC ! Alleen maar negatief ,het is echt de bende van drie !
scorit
Wat mij betreft zijn het geen rioolratten. De journalisten van RTV Oost en Tubantia geven meestal een goede analyse van de gebeurtenissen. De opmerking van Hans Kraaij slaat echt nergens op. De analyses van Hans Kraaij vind ik prima, maar zijn meningen over andere zaken zijn vaak op emotie gestoeld.
Brama is door Twente teruggehaald om Twente uit de put te halen. Hij heeft vorig jaar lang doorgespeeld met een blessure. Brama heeft jaren op 6 gespeeld en goed gedaan. Roemeratoe speelt best aardig, maar is geen leider en dat is Brama wel. Op 6 heb je leiders nodig. Garcia mag best een goed idee hebben van voetbal, maar in de praktijk komt het er nog niet uit. Afgelopen vrijdag was het in het begin gewoon chaos. Omdat Emmen slecht verdedigde en Twente deze keer geluk had stonden we zo met 2-0 voor. De derde goal was mooi. Ik hoop echt, dat Brama weer op 6 gaat spelen en Bijen weer achterin. Kan onze Schenk zijn plaats op de bank weer opzoeken. Hebben we ook weer een echte aanvoerder!!
Banie
Scorit, het klinkt of jij een alias bent van 1 van die vervelende lokale journalisten. Laten we eerlijk zijn. Iedereen bij FC Twente kotst die lokalen al jaren uit omdat die alleen maar negatief zijn en haat lopen te zaaien.