Eerste elftal
Mulder over verguisde supportersgroep: “Blijken helemaal geen successupporters”

Na jaren van tegenspoed zit FC Twente weer in de lift. In het afgelopen seizoen wist FC Twente uit 34 wedstrijden maar liefst 68 punten te behalen. Met dat puntenaantal eindigden de Tukkers als nummer vier van de eredivisie. Met die plek is het Europese voetbal weer naar Enschede gehaald.
Eén ding is in de afgelopen jaren niet veranderd. De sfeer in De Grolsch Veste. Zelfs in het degradatiejaar kwamen er gemiddeld 26.305 toeschouwers naar het stadion. Slechts 800 toeschouwers minder dan het seizoen daarna, waarin FC Twente weer in de eredivisie voetbalde.
“Er werd wel eens gezegd toen de tweede ring op het stadion kwam: dat zijn allemaal successupporters. Twente hád in die tijd ook succes. Maar het blijken helemaal geen successupporters, ze kwamen ook op het moment dat het minder ging”, aldus Youri Mulder in gesprek met de Tubantia.
De band van de supporters met de club is de laatste jaren, mede door de transparantie van FC Twente, ook weer beter geworden. “Als er gevraagd werd naar een nieuwe speler, werd er keihard ontkend. Het was krampachtig. Dat moest zo snel mogelijk veranderen. Jan Streuer zegt nu gewoon als een journalist belt: ‘Wat knap dat je dat weet, het klopt’. Een voetbalbedrijf blijft een publiciteitsbedrijf. Vertel het de fans gewoon eerlijk”, zo besluit Van der Kraan.
Win 50x je inzet bij winst FC Twente op NEC
Opnieuw een geweldige actie van BetCity. Wint FC Twente zondag van NEC, dan win je als nieuwe speler maar liefst 50 keer je inzet. Ook hebben we een Odds Boost. Wint FC Twente zonder tegentreffer en schiet het vaker dan 4.5 keer op doel? Dan win je 10.00 je inzet.

Plaats een reactie