Connect with us

Eerste elftal

Nieuwe transferwaardes FC Twente: Hilgers grootste stijger, Vlap grootste daler

Published

on

mees-hilgers-twente-willem-ii-grolsch-veste-17-10-2021
Foto: NES Images

Transfermarkt.nl houdt van elke professionele voetballer de transferwaarde bij, zo ook van de spelers van FC Twente. De transferwaardes worden meerdere keren per jaar geüpdatet. Aangezien er veel talenten doorbreken bij de Tukkers zijn er dit seizoen een paar grote stijgers te zien. Ook zijn er een paar opvallende dalers. Hieronder een overzicht.

Gestegen transferwaardes

Volgens Transfermarkt heeft Mees Hilgers zijn waarde meer dan vertienvoudigd. Zijn transferwaarde in oktober 2021 was 75.000 euro. Zijn nieuwe waarde per 5 januari is 1 miljoen euro. Een verhoging van maar liefst 925.000 euro. Zijn ontwikkeling is ook opgevallen bij Feyenoord dat hem al benaderde voor een oriënterend gesprek. Ook de transferwaardes van Zerrouki, Rots en Sadílek zijn gestegen.

SpelerVoorNaVerschil
Hilgers75.0001.000.000925.000
Zerrouki600.0001.200.000600.000
Rots100.000400.000300.000
Sadílek (huur)2.300.0002.500.000200.000
Alle bedragen in euro’s

Gedaalde transferwaardes

Er zijn ook een aantal spelers in waarde gedaald, waaronder Michel Vlap. Hij kwam binnen bij FC Twente met een marktwaarde van 3 miljoen euro. Transfermarkt besloot zijn waarde met een miljoen euro te verlagen naar 2 miljoen euro. Hiermee is hij de grootste daler bij FC Twente.

Ook de waarde van de talentvolle Jayden Oosterwolde is gedaald. Hij heeft dit seizoen 13 keer gespeeld. Negen keer stond hij in de basis, maar tot dusver wist hij geen goede indruk achter te laten. Misidjan, Lukoki en Pleguezuelo stonden allemaal op een waarde van € 1.000.000. Zij daalden alle drie naar een waarde van € 800.000

SpelerVoorNaVerschil
Vlap (huur)3.000.0002.000.0001.000.000
Limnios (huur)2.000.0001.500.000500.000
Oosterwolde1.200.0001.000.000200.000
Misidjan1.000.000800.000200.000
Lukoki1.000.000800.000200.000
Pleguezuelo1.000.000800.000200.000
Alle bedragen in euro’s

Nieuwe transferwaardes

Jongelingen Luca Everink en Jahnoah Markelo hebben voor het eerst een transferwaarde gekregen. Everink, die vier eredivisiewedstrijden heeft gespeeld dit seizoen, wordt geschat op een waarde van € 150.000. Markelo die zijn officiële debuut maakte tijdens de bekerwedstrijd tegen OSS ’20 wordt op waarde geschat van € 50.000.

SpelerVoorNaVerschil
Everink N/A150.000150.000
Markelo N/A50.00050.000
Alle bedragen in euro’s
Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Laatste Nieuws

ron-jans-jan-streuer-fc-twente-2020-2021 ron-jans-jan-streuer-fc-twente-2020-2021
Eerste elftal1 uur ago

Snel duidelijkheid over Streuer en Jans: “Anders wordt het een dingetje”

Vorige week zou het veelbesproken gesprek plaatsvinden waarbij jan Streuer te horen zou krijgen of hij door mag als technisch...

sfeeractie-bus-binnenuit sfeeractie-bus-binnenuit
Eerste elftal3 uur ago

Van Binnenuit: Schitterende sfeeractie en vreugde na de driepunter

FC Twente heeft afgelopen zaterdag drie punten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Willem II. De Tukkers wonnen zonder Lars Unnerstall...

tyronne-ebuehi-vitesse-twente-gelredome-2020-2021 tyronne-ebuehi-vitesse-twente-gelredome-2020-2021
Eerste elftal3 uur ago

Vitesse in beroep tegen fikse schorsing topscorer Openda

Afgelopen zaterdag speelde Vitesse, de komende tegenstander van FC Twente, de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Bij een 0-0 stand deed...

grolsch-veste-corona-indeling-supporters-stadion. grolsch-veste-corona-indeling-supporters-stadion.
Eerste elftal3 uur ago

‘Grolsch Veste gaat weer open, maar met een beperkt aantal supporters’

Dinsdagavond om 19:00 uur volgt er weer een persconferentie met een update over het coronavirus. Gehoopt wordt op een aantal...

leon-ten-voorde-heracles-almelo-2020 leon-ten-voorde-heracles-almelo-2020
Eerste elftal4 uur ago

Ten Voorde positief: “Het was zowaar een keer iets dat op voetbal leek”

Na de bekerwedstrijd tegen AZ Alkmaar was Leon ten Voorde één van de velen die kritiek hadden op het spel...

mees-hilgers-mats-knoester-twentse-derby-fc-twente-heracles-almelo mees-hilgers-mats-knoester-twentse-derby-fc-twente-heracles-almelo
Eerste elftal5 uur ago

Heracles-verdediger Knoester gelinkt aan gevoelige overstap naar FC Twente

In de zoektocht naar versterkingen lijkt FC Twente voor het tweede jaar op rij uitgekomen te zijn bij Heracles Almelo....

fenna-kalma-fc-twente-seizoen2021-2022 fenna-kalma-fc-twente-seizoen2021-2022
FC Twente Nieuws7 uur ago

Samenvatting FC Twente Vrouwen – PSV seizoen 2021-2022 (3-1)

Voor FC Twente Vrouwen stond zondagmiddag de tweede wedstrijd van 2022 op het programma. Na de knotsgekke Overijsselse derby tegen...

kamohelo-mokotjo-fc-twente-uitshirt kamohelo-mokotjo-fc-twente-uitshirt
Eerste elftal8 uur ago

Mokotjo loopt vertraging op en sluit later aan bij FC Twente

Vorige week kwam het nieuws dat Kamohelo Mokotjo begin deze week aan zou sluiten bij FC Twente. De middenvelder is...

justin-hoogma-celina-unal-heracles-fc-twente-2016 justin-hoogma-celina-unal-heracles-fc-twente-2016
FC Twente Nieuws9 uur ago

Hoogma keert terug bij Heracles en tekent langdurig contract

Voormalig FC Twente-verdediger Justin Hoogma keert terug in de eredivisie. Hij heeft een contract getekend bij Heracles Almelo, de club...

thijs-van-leeuwen-almere-city-fc-2021-2022 thijs-van-leeuwen-almere-city-fc-2021-2022
Eerste elftal9 uur ago

Verhuur Van Leeuwen aan Almere City FC nu al een succes

Thijs van Leeuwen was afgelopen zomer één van de spelers die te horen kreeg dat hij op huurbasis mocht vertrekken....