de Leeuw huilt nog even na
De Graafschap sloot zondag de uitwedstrijd tegen FC Twente met een ruime 4-0 nederlaag af. Middenvelder Michael de Leeuw stoorde zich in de slotfase aan een actie van Nikolay Mihaylov. Na afloop trok hij de stoute schoenen aan, deed hij zijn eierdop op om vervolgens even uit te huilen voor de camera en indirect te solliciteren bij onze naaste buren uit Almelo.
De keeper van de thuisclub FC Twente vernederde de Doetinchemmers door de bal een tijdje hoog te houden in zijn strafschopgebied. "Dat hoort niet thuis op een veld. Maar hij kent dat niet, denk ik", aldus de huilende Calimero. "Wij gaan ook geen balletje hoog houden als we voor staan. Het is niet sportief en daar erger ik mij inderdaad aan."
Laten we het maar houden op jaloezie. Je kan idd geen balletjes hoog gaan houden als je nooit met grote cijfers voor staat.
- Wed bij BetCity en krijg een bonus van 50 euro. Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties