Eerste training McClaren
Onder schitterende omstandigheden traint FC Twente deze dagen op de Canarische eilanden. Vandaag stond de training voor het eerst onder leiding van de kersverse coach Steve McClaren. Met acht spelers werkte hij al eerder tussen 2008 en 2010, de overige selectieleden zal hij tijdens het trainingskamp leren kennen.
Roberto Rosales was weer van de partij, nadat hij gisteren alleen met het conditionele deel van de training meedeed. De rechtervleugelspeler had last van een bovenbeenblessure.
Marc Janko keek de gehele training toe. De Oostenrijkse spits stapte gisteren uit tijdens de piepjestest wegens knieklachten. De kwetsuur is niet heel ernstig, Janko verwacht morgen weer gewoon mee te trainen.
- Wed bij BetCity en krijg een bonus van 50 euro. Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties