'McClaren tekent voor 2,5 jaar'
Steve McClaren tekent morgen een contract voor maar liefst 2,5 jaar bij FC Twente. Dat meldt de regionale krant TC/Tubantia via Twitter.
Die krant meldt ook dat Adriaanse kort na het middaguur arriveerde in de Grolsch Veste om over de details van de ontbinding van zijn contract te spreken. De trainer zou geen officieel afscheid willen nemen van spelers en medewerkers. De selectie traint vandaag in Hengelo.
FC Twente heeft het vertrek van Adriaanse kort na 13 uur officieel bevestigd. Om 15.15 uur geeft voorzitter Joop Munsterman een persconferentie om het ontslag toe te lichten.
Peter Wisgerhof kwam met een korte reactie: "Het hing in de lucht. Over sommige dingen zaten de trainer en de spelersgroep niet op één lijn."
- Wed bij BetCity en krijg een bonus van 50 euro. Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties