Connect with us

Eerste elftal

Ook tweede veilingronde ‘Twente voor Twente’ succesvol

Published

on

FC Twente kan momenteel rekenen op onvoorwaardelijke steun vanuit heel Twente. De seizoenskaarten gaan als warme broodjes over de toonbank en de eerste veilingronde van 'Twente voor Twente' bracht een bedrag van €7.590 Euro op. Niet veel later startte de tweede veilingronde, en ook die is succesvol verlopen. De tweede veilingronde startte op vrijdag 15 juli en sloot op dinsdag 19 juli. Tukkers brachten massaal biedingen uit op zeer diverse items en bieden de club hiermee een helpende hand. De opbrengst van de tweede veiling ligt weliswaar iets lager dan de eerste veiling, maar ook dit bedrag mag er wezen. Een bedrag van €6001,50 kan weer worden bijgeschreven en zal volledig ten goede komen aan FC Twente. Op diezelfde rekening worden ook losse donaties en opbrengsten afkomstig van andere acties gestort.

Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Advertisement

Laatste Nieuws

patrick-busby-hoofdscouting-fc-twente-2020 patrick-busby-hoofdscouting-fc-twente-2020
Eerste elftal50 minuten ago

Hoofdscouting FC Twente erkent grove misser bij scouten EK-revelatie

grolsch-veste-zonsondergang-zijkant-2020 grolsch-veste-zonsondergang-zijkant-2020
Eerste elftal2 uur ago

FC Twente wil led-stadionverlichting en upgrade supportershome

tom-boere-vieren-vak-p-supporters tom-boere-vieren-vak-p-supporters
FC Twente Nieuws6 uur ago

Boere keert na drie Duitse clubs weer terug naar Nederland

nacho-monsalve-lks-lodz-2021-2022 nacho-monsalve-lks-lodz-2021-2022
FC Twente Nieuws7 uur ago

Nacho duikt op bij ambitieuze Poolse eerste divisionist

vak-p-supporters-vlag-sfeeractie vak-p-supporters-vlag-sfeeractie
Eerste elftal8 uur ago

FC Twente heeft supporters gemist en hoopt op een volle Grolsch Veste

Eerste elftal9 uur ago

FC Twente blijft in Nederland en belegt trainingskamp in De Lutte

giovanni-troupee-fc-twente-2019-2020 giovanni-troupee-fc-twente-2019-2020
Eerste elftal9 uur ago

Streuer bevestigt: Troupée kandidaat-opvolger te dure Ebuehi

jody-lukoki-doelpunt-sc-braga-ludogorets.jpg jody-lukoki-doelpunt-sc-braga-ludogorets.jpg
Eerste elftal9 uur ago

FC Twente meldt zich opnieuw bij transfervrije aanvaller Lukoki

david-sambissa-cambuur-leeuwarden-2021 david-sambissa-cambuur-leeuwarden-2021
Eerste elftal21 uur ago

Oefenprogramma: FC Twente treft KKD-kampioen Cambuur Leeuwarden

sparta-enschede-fc-twente-voorbereiding-2021-2022 sparta-enschede-fc-twente-voorbereiding-2021-2022
Eerste elftal21 uur ago

Bestel nu je kaarten voor Sparta Enschede – FC Twente

Advertisement