Oud-spelers FC Twente

Pröpper in de problemen bij Rangers FC: "Bizar dat hij is gehaald"

Pröpper in de problemen bij Rangers FC: "Bizar dat hij is gehaald"

Robin Pröpper (31) was de afgelopen jaren de leider in de verdediging van FC Twente. Hoewel hij zich op leek te maken voor een langer verblijf in De Grolsch Veste, kreeg de centrale verdediger een aanbod dat hij niet kon weerstaan. Voor een transfersom van meer dan drie miljoen euro vertrok hij naar het Schotse Rangers FC. Ook daar moest hij een leider van de verdediging worden, maar inmiddels lijkt Pröpper op een zijspoor beland te zijn.

De voormalig aanvoerder van FC Twente had in Schotland een zware taak voor de boeg. Hij moest Connor Goldson, die jarenlang in het centrum speelde, doen vergeten. Pröpper ging vals van start met een eigen doelpunt bij zijn debuut. Inmiddels lijken de zaken er somber voor te staan. Pröpper speelde tot op heden veertien wedstrijden en moest de laatste twee competitiewedstrijden op de bank blijven zitten.

Pröpper past niet in het plaatje van Rangers FC, aldus Derek Ferguson (oud-speler) tegen Ibrox News: "Het is dus bizar dat hij is gehaald. Hij is gehaald om te spelen, om een leider te zijn. Nu zit hij op de bank, terwijl hij een leeftijd heeft waarop je hoort te spelen. Ik denk niet dat hij de bank warm wil houden."

Ferguson gaat ervan uit dat Pröpper achter de schermen in gesprek moet zijn met Philippe Clement, zijn coach: "Die gesprekken zullen er nu natuurlijk zijn. Vanuit mijn oogpunt lijkt het erop dat de coach een fout heeft gemaakt door hem te halen. Zijn gebrek aan tempo... Ik wil hem niet publiekelijk afslachten, maar hij ziet er zo traag uit en hij ploetert rond. Wanneer hij het opneemt tegen de meeste teams in deze competitie, in de top zes, wordt hij voorbijgelopen."

Sommige bronnen, zoals Soccernews.nl en Footballtransfers, brengen Pröpper zelfs al in verband met een vroegtijdig vertrek uit Schotland. Na slechts een half seizoen zou hij Rangers FC alweer kunnen verlaten. De centrale verdediger wordt vooral gelinkt met een terugkeer naar de Eredivisie.

Poll

Zie jij Pröpper in de toekomst graag terugkeren bij FC Twente?

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties