Eerste elftal
Streuer duidelijk: “Gaan zeker wat spelers komen van boven de dertig”

Jan Streuer gaf onlangs aan circa twaalf versterkingen te willen verwelkomen bij FC Twente. De eerste van velen was Gijs Smal, die transfervrij overkwam van FC Volendam. Streuer weet dat hij een beperkt budget tot zijn beschikking heeft.
"We proberen wel spelers te kiezen die iets kunnen", vertelt Streuer bij Groot Onderhoud op RTV Oost. "Die niet alleen hard werken, maar ook iets met een bal kunnen. We willen graag spelers hebben die creatief zijn, een actie kunnen maken, brutaliteit hebben... Maar ja, de besten kunnen we niet halen."
Presentator Tijmen van Wissing vraagt zich af welke spelers wel haalbaar zijn. "We zullen creatief moeten zijn", reageert Streuer. "Er zullen niet alleen jongere spelers komen. Er gaan zeker wat spelers komen van boven de dertig, daar ben ik van overtuigd."
Streuer geeft aan dat hij een niet al te grote selectie wil opbouwen. "Twintig man en dan een paar keepers erbij. Maar niet 24 of 25 spelers", besluit hij.

maks548
28 juni 2020 at 18:01
De Nederlandse competitie wordt een competitie van onder de 20 en boven de dertig en hutsekluts voetballers 🙂
Put.
28 juni 2020 at 18:01
Weet je waar wij als suporters schyt ziek van worden is dat td secht we hebben een potje voor spelers en dan is het zover en daar begind het gejank weeŕ oude schoud er uit.weer een afkoop som betalen.enzovoort.daarom willen er geen mensen naar dit twente.ze zijn geen WZeepapier.man ik wort hier zo moe van.weg met die van de KRAAN.maakt twente kapot.smeerlap.ba