El Ahmadi ziet transfer Steijn naar PSV wel zitten

Net als vorig seizoen is Sem Steijn ook dit seizoen weer op dreef. Afgelopen zomer kwam het nog niet van een transfer, maar dat lijkt er aankomende zomer sowieso wel van te komen. De ogen zijn in de Nederlandse media gericht op de traditionele top drie. Voor de wedstrijd PSV - FC Twente wordt Steijn getipt bij de Eindhovenaren.
Karim El Ahmadi is van mening dat Steijn het niveau van PSV aankan. "Ik geloof wel dat als hij bij een topclub als Feyenoord of PSV gaat spelen en hij maakt hetzelfde aantal minuten, zie ik dat hij echt wel veel goals kan maken", vertelt de Enschedeër bij ESPN. "Misschien krijgt hij bij PSV nog wel meer kansen."
"Je moet ook niet vergeten dat de rechts- en linksbuiten van Twente ook niet veel assists hebben. Als je dan ziet hoeveel assists de buitenspelers van PSV hebben... Daar zou Steijn ook wel kunnen lopen, die de ballen binnen kan tikken. Ik geloof dat deze jongen zijn goals ook hogerop kan maken, maar je hebt wel veel concurrentie."
El Ahmadi maakte ooit zelf de stap van FC Twente naar Feyenoord. Hoe groot is het verschil tussen de top van Nederland (PSV, Feyenoord en Ajax) en een club als FC Twente? "Voor mij was het wel omschakelen. Voor mij was het eigenlijk meer een cultuurshock. In Rotterdam zijn ze heel direct, in Enschede wat minder. Als ik even niet presteerde bij Feyenoord, kreeg ik het direct te horen. Daar had ik wel moeite mee. Ik denk dat Steijn mentaal wel heel sterk is. Toen ik 20, 21 was en bij Feyenoord kwam, had ik dat mentale nog niet heel goed. Het is wel een speler met mentaliteit, dus ik denk dat hij het wel kan redden", besluit El Ahmadi.
Opinie: Als een club uit de traditionele top drie aanklopt voor Steijn, hoeveel geld moet FC Twente dan vragen? Laat het weten in de reacties.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties