FC Twente Nieuws

Twente Insite brengt gesigneerde wedstrijdshirts in bij veiling 'Twente voor Twente'

Natuurlijk steunt ook Twente Insite de inzamelingsactie 'Twente voor Twente'. Dit doen we door middel van het inbrengen van een negental gesigneerde (wedstrijd gedragen) shirts van Marc Janko, Felipe Gutierrez, Luc Castaignos, Bernard Parker, Peter Niemeyer, Thilo Leugers, Dico Koppers, Luka Djordjevic en Jari Oosterwijk. Daarnaast heeft Peet Bijen een gesigneerd paar voetbalschoenen ter beschikking gesteld.

[google]Enkele items hebben een bijzonder verhaal. Het gesigneerde wedstrijdgedragen shirt van Marc Janko is van zijn avontuur bij het Australische Sidney FC waar hij slechts één jaar speelde. Het gesigneerde wedstrijdgedragen shirt van Thilo Leugers is van het kledingmerk Burrda. FC Twente speelde slechts één jaar in dit merk. Ook het shirt van Peter Niemeyer is speciaal. Dit shirt droeg hij tijdens zijn 250e wedstrijd voor Hertha BSC.

Let op: Alle items zijn wedstrijd gedragen op de shirts van Luka Djordjevic en Jari Oosterwijk na.

Zelf iets inbrengen voor de veiling?

Heb jij iets dat je in wil brengen in de veiling van 'Twente voor Twente'? KLIK HIER en schrijf het item in. Hoe meer hoe beter! De veiling wordt vrijdag 15 juli geopend om 17:00 uur.
[ligatus]

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties