FC Twente Nieuws

Bruggink erkent: "We hebben gewoon een dynamische middenvelder nodig"

arnold bruggink pijnzend

Vanavond speelt FC Twente de allesbeslissende wedstrijd tegen het Turkse Beşiktaş. Beide teams moeten absoluut winnen, en het belooft een spannende clash te worden in de Grolsch Veste. Voorafgaand aan de wedstrijd stond technisch directeur Arnold Bruggink voor de camera’s. Klopt het dat er bij FC Twente nog veel in beweging is, maar dat er voor deze wedstrijden niemand vertrekt?

"Kijk nu is het zo dat Naci Unuvar en Arno Verschueren mogen bij deze wedstrijd er niet bij zijn", vertelt Bruggink in gesprek met ZiggoSport. De twee winterse aanwinsten van FC Twente zijn nog niet speelgerechtigd voor de Europa League en kunnen dus niet meedoen tegen Besiktas. "Dus laten we hopen dat we doorgaan, dan kan je die twee nog eventueel inschrijven."

"Maar voor nu moet je ook kijken naar de aantallen", vervolgt de td. "Kijk naar de spelers die je hebt ingeschreven voor Europees voetbal. En dan had je nog een paar blessuregevallen, dus dat moet je in de gaten houden." Arno Verschuren werd voor 3,5 jaar overgehaald van Sparta Rotterdam als vervanger van de vertrokken Youri Regeer. Wat voegt hij toe aan het spel van FC Twente?

"Een aantal dingen", vertelt Bruggink. "Ten eerste voetballend vermogen. Maar ook een karakter in het elftal waar ik heel erg in geloof. Hij is iets ouder (27, red.), maar alsnog wel in de bloei van zijn leven. En we hebben gewoon een dynamische middenvelder nodig. En je kijkt ook uit naar de toekomst en naar de prestaties van Sem Steijn. Wij denken dat we nu met Arno een speler hebben die bij ons echt als een nummer 8 kan spelen, box to box en in de zestien meter kan spelen", besluit de technisch directeur.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties