Van den Brom stuurde Orjasaeter naar huis: "Daar hoef je geen dokter voor te zijn"
FC Twente moet het vandaag doen zonder de Noorse vleugelflitser Sondre Orjasaeter. Hij was zaterdag al een twijfelgeval en zondagochtend werd besloten dat hij definitief niet mee kan doen tegen Go Ahead Eagles. De Kroaat Marko Pjaca start daarom als linksbuiten en laat dat nu net zijn favoriete positie zijn. De verwachtingen zijn dan ook hooggespannen. Van den Brom legt uit wat er precies aan de hand is met Orjasaeter.
"Sondre was gisteren al een beetje ziek en vanochtend hoefde je er geen dokter voor te zijn om te zien dat hij niet fit genoeg is om te spelen. We hebben hem naar huis gestuurd en dan is het niet lastig om Marko (Pjaca) als vervanger aan te wijzen. Jammer voor Sondre, want hij is een belangrijke speler voor ons", aldus de oefenmeester tegenover ESPN.
Van den Brom heeft Pjaca aangewezen als de vervanger van Orjasaeter. "Dit is zijn positie, maar we hebben twee goede linksbuitens. Maar je kan er maar één opstellen. Maar gelukkig kan Marko ook in de spits en als rechtsbuiten. Nu is het mooi dat we twee linksbuitens hebben."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties