Weghorst wacht zware test tegen PSV: "Dat wordt niks"
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente neemt het aankomende zondag in eigen Grolsch Veste op tegen regerend landskampioen PSV. Om 14.30 uur wordt er afgetrapt in een stijf uitverkochte Grolsch Veste. De ploeg van John van den Brom staat momenteel op de vijfde plaats in de Eredivisie, terwijl PSV de koppositie bezet. FC Twente boekte afgelopen speelronde een 2-0 overwinning op ADO Den Haag, mede dankzij een benutte strafschop van Wout Weghorst.
Daarmee maakte de spits zijn eerste doelpunt in de Grolsch Veste. Tegen PSV kan Weghorst zijn borst natmaken, want de koploper vormt de eerste echte test voor de spits en zijn ploeg in de competitie. "Dat zijn wedstrijden waar FC Twente hem echt nodig heeft", zo begint René van Eck aan tafel bij Voetbaltijd.
De oud-voetballer en -trainer voegt toe: "Want die ervaring heeft hij. En ze zijn dan wel meer afhankelijk van hem." Presentator Stèfan Leusink vraagt vervolgens of hij niet bang is dat er tegen PSV veel op de helft van FC Twente wordt gevoetbald en je dan niet zoveel aan Weghorst hebt.
'Dat wordt niks'
René Wagelaar: "Dat wordt niks. Dat kan niet. Als ik bijvoorbeeld Zeefuik kan kopen voor 500.000 euro, en ik noem maar wat, die jongen is 23 en stel dat hij er 12 tot 15 inschiet. Dat zal hij wel maken bij Twente. Die verkoop ik volgend jaar voor rond de acht miljoen aan een Engelse club. Dat doe ik toch veel liever dan een 34-jarige waar geen restwaarde meer op zit?"
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties