AZ krijgt nieuwe dreun en verspeelt thuis dure punten tegen NAC

AZ heeft voor de zevende keer op rij niet gewonnen in de Eredivisie. De ploeg verloor afgelopen maandag na strafschoppen de bekerfinale van Go Ahead Eagles. Donderdagavond stond de thuiswedstrijd tegen NAC op het programma. De bezoekers kwamen in de 75e minuut op een 0-1 voorsprong, maar diep in blessuretijd scoorde Meerdink via een omhaal de gelijkmaker. Verder kwam AZ niet waardoor het wederom punten verspeelde in de strijd om Europees voetbal.
Voorafgaand aan de wedstrijd tegen PSV heeft FC Twente nog altijd één punt voorsprong op de Alkmaarders. Weet FC Twente vanavond te winnen van PSV, dan slaat het een flinke slag en wordt het gat vier punten. AZ komt in de voorlaatste speelronde nog op bezoek bij FC Twente.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties