Beoordeel de spelers van FC Twente na de 2-3 nederlaag tegen Ajax
FC Twente had zondagmiddag een grote kans om drie punten te pakken tegen het kwakkelende Ajax. In eigen huis schoot de ploeg van John van den Brom uit de startblokken en zette uitgerekend de oud-Ajacied Kristian Hlynsson de stand op 1-0. In de eerste helft kreeg de ploeg kansen om de score te verdubbelen, maar liet dat na. Het bleek een dure fout, want na in de 56e minuut waren de rollen volledig omgedraaid en leidde Ajax met 1-3. Verder dan 2-3 door een strafschop van Van Wolfswinkel kwam FC Twente niet.
Het was de eerste nederlaag onder leiding van John van den Brom die zelf ook verrast was door het feit dat zijn ploeg in slechts zeven minuten drie treffers om de oren kreeg. Door de nederlaag greep FC Twente naast de kans om plek vier over te nemen van de Amsterdammers en staat het nu op een achtste plek. Welke cijfers bij deze nederlaag horen, bepaal jij. Wie krijgt een voldoende en bij wie was het ondermaats? Laat je cijfers hieronder achter.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties