FC Twente Nieuws

Børven opgelucht: "Ik heb vanaf jongs af aan voor deze club willen spelen"

Børven opgelucht: "Ik heb vanaf jongs af aan voor deze club willen spelen"

Tot de winterstop zijn FC Twente en Torgeir Børven in ieder geval van elkaar gescheiden. SK Brann Bergen huurt de speler, die als miskoop voor de Tukkers kan worden bestempeld, met een optie tot koop. De spits zelf is blij in zijn vaderland te zijn neergestreken.

[google]"Ik heb vanaf jongs af aan voor deze club willen spelen", vertelt de Noor op de clubwebsite van Brann Bergen. "Maar ik moest wachten op de juiste timing en dat is nu het geval."

Mede door een langdurige heupblessure kwam de 24-jarige aanvaller nooit echt uit de verf bij de Enschedese club. Hier wil hij verandering in brengen bij Brann. "Ik kan niet wachten om te voetballen in het shirt van Bergen.” Børven, die in 2005 langdurig geblesseerd was, stelt de supporters gerust. “Ik ben geheel blessurevrij. Ik ben er klaar voor."

Doe mee aan de FC Twente Topcoach competitie en WIN mooie prijzen!!


Net als de afgelopen jaren organiseert Twente Insite ook dit jaar weer een FC Twente Topcoach competitie. Koop met een budget van 52 miljoen euro 18 spelers en scoor met deze selectie zoveel mogelijk punten! Voor de uiteindelijke top vijf hebben we mooie prijzen. KLIK HIER en doe ook mee! PS: Vergeet niet je vrienden uit te dagen.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties