FC Twente houdt vandaag open training: supporters welkom in Hengelo
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietSupporters van FC Twente kunnen vrijdagmiddag een kijkje nemen bij de training van de ploeg van John van den Brom. De oefensessie begint om 14.00 uur op het trainingscentrum in Hengelo en is vrij toegankelijk voor supporters. FC Twente won donderdagavond met 1-0 van FC Thun in de eerste wedstrijd van de Conference League. Veel tijd om bij die overwinning stil te staan is er niet, want zondag wacht alweer de volgende wedstrijd. Dan komt FC Utrecht op bezoek in De Grolsch Veste. De aftrap is om 20.00 uur.
De open training kan mogelijk ook meer duidelijkheid geven over de fitheid van een aantal spelers. Lars Unnerstall, Max Bruns en Stav Lemkin kampen nog met blessures. Laatstgenoemde trainde eerder al wel weer mee met de groep. Het is nog de vraag wanneer de verdediger weer kan aansluiten bij de wedstrijdselectie.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties