FC Twente Nieuws

Cynisme na noodkreet: "Denk dat de heertjes van de UEFA enorm geschrokken zijn"

europa league loting 2019 fc twente logos

Burgemeester Roelof Bleker van Enschede en de overige burgemeesters van steden met Europees spelende clubs, hebben bij de UEFA een aantal verzoeken ingediend. Een verplicht omwisselpunt voor de tickets, eerder aftrappen om overlast te voorkomen, duidelijkere afspraken tussen autoriteiten van verschillende landen gehandhaafd door een UEFA-security officer en een verplichte combi om verspreiding van de uit-supporters door de stad te voorkomen. Clubwatcher Leon ten Voorde reageert cynisch op de noodkreten van Bleker en zijn collega's.

Bleker gaf recentelijk al aan dat hij veel moeite heeft met de wedstrijden die beginnen om 21:00 uur. "Dat is een probleem dat wij als Enschede vooral hebben. We zien dat supporters vaak op Schiphol vliegen en dan per trein naar Enschede reizen. Het probleem is alleen dat er na de wedstrijd geen treinen meer richting Schiphol rijden, omdat het dan al na 23.00 uur is. Het gevolg is dat de supporters dan wel in Enschede moeten blijven, waardoor wij veel politie moeten inzetten tot midden in de nacht. Met het vervroegen van de wedstrijden voorkom je dat probleem en kunnen de supporters 's avonds nog terug richting Schiphol."

Clubwatcher Leon ten Voorde denkt niet dat de UEFA onder de indruk is van de wensenlijst van Bleker. "De burgemeester van Enschede heeft de UEFA aangeschreven dat hij geen Europese wedstrijden meer wil om 21:00 uur om de supporters. Ik denk dat de heertjes van de UEFA enorm geschrokken zijn. Ik denk dat ze de aangetekende brief niet eens ontvangen hebben. Die is daar door het secretariaat opzij geschoven. Die Bleker kan veel willen. Hij wil alles wedstrijden om 19:00 uur in Enschede. Ik denk dat de UEFA zegt: Dan trek je FC Twente maar terug. Geen kans van slagen meneer Bleker."

Poll

Welke aftraptijd vind jij het meest prettig bij een Europes wedstrijd?

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties