'Dokter Bibber' Van Hoorenbeeck gefileerd: 'Een konijn die in de koplamp kijkt'
Zondag reist FC Twente af naar Almelo voor het treffen met Heracles. Het wordt een weerzien zijn tussen FC Twente en de door de Tukkers verhuurde Alec van Hoorenbeeck. De Belg kwam in 2023 over van KV Mechelen. Hij speelde twee seizoenen voor de Enschedese club, maar werd overbodig door de terugkeer van Robin Pröpper en de komst van Stav Lemkin.
Van hoorenbeeck is dit seizoen een vaste waarde bij de buren uit Almelo. De prestaties vallen echter tegen en Heracles is terug te vinden op de laatste plek in de Eredivisie. Hij en zijn centrale duo-partner Damon Mirani krijgen daarom de nodige kritiek te verduren.
"Die Mirani daar wordt je onzeker van, en Van Hoorenbeeck net zo", aldus een felle Tijmen van Wissing aan tafel bij De Oosttribune. "Misschien dat hij moest rillen van de kou, maar het was net Dr. Bibber aan de bal. Die twee centraal achterin zijn net twee konijnen die in de koplamp kijken."
Contract
Van Hoorenbeeck speelde woensdag nog 120 minuten mee in het op strafschoppen verloren bekerduel tegen Go Ahead Eagles. Hij heeft bij FC Twente nog een doorlopend contract tot medio 2027 en een marktwaarde van 800.000 euro. Wat er na dit seizoen gaat gebeuren is nog niet bekend, maar de verwachting is dat hij op zoek mag naar een andere club.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties