Van den Brom legt pijnpunten bij FC Twente bloot en kondigt wijzigingen aan
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente en FC Groningen sloten zondagmiddag een vermakelijk duel af met een 2-2-gelijkspel. In de Euroborg vielen alle doelpunten in de eerste helft. FC Twente kwam via Marko Pjaca al vroeg op voorsprong, maar keek na een halfuur tegen een 2-1-achterstand aan. Wout Weghorst maakte er nog voor rust 2-2 van. In de tweede helft gingen beide ploegen op zoek naar de overwinning. Ondanks meerdere kansen werd er echter niet meer gescoord.
Trainer John van den Brom heeft genoten van de intensiteit van de wedstrijd, maar is niet tevreden. "Dit is niet wat je wil, laat ik dat vooropstellen, wedstrijden die op en neer gaan", begint hij voor de camera van ESPN. "Dan moet er ergens iets niet goed gaan." Het was een open duel, waarbij beide ploegen veel mogelijkheden kregen om te scoren.
"Aan de andere kant denk ik ook dat dat past bij beide teams. Ik denk dat beide hebben gespeeld om te winnen, dan kun je misschien met het resultaat gewoon tevreden zijn. Daar moet je wel reëel in zijn", vervolgt Van den Brom, die toch duidelijke verbeterpunten ziet bij zijn ploeg. "Ik heb liever dat we wat beter georganiseerd staan als we de bal niet hebben. Ook dat we aanvallend wat simpeler en logischere keuzes maken. Dat kunnen we verbeteren."
Weinig tijd om te herstellen
"Ik denk dat de mensen een leuke wedstrijd hebben gezien. Voor een trainer is dat niet altijd een argument, maar ik heb wel genoten van twee ploegen die alles doen om de wedstrijd te winnen. Dat hoort bij voetbal. De intensiteit lag heel erg hoog. De jongens zijn kapot. Maar we moeten woensdag alweer, dus we hebben niet veel tijd."
De wedstrijd tegen FC Groningen was de eerste van drie wedstrijden in een week. Komende woensdag wacht alweer de thuiswedstrijd tegen Telstar. "Ze zijn nu al aan het herstellen. Dat begint nu. Dan is het morgen even kijken hoe ze ervoor staan. Dit hoort erbij. Ze zijn ook fit, dus ze kunnen dit ook", zegt Van den Brom, die verwacht dat er woensdag een aantal wijzigingen in de opstelling zullen zijn. "We kunnen wat doorwisselen en ik denk ook dat dat woensdag nodig is."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties