FC Twente Nieuws

FC Twente nadert akkoord met Feyenoord over transfersom Steijn

sem steijn twente juichen logo feyenoord

FC Twente en Feyenoord naderen langzaam een akkoord. Dat meldt Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam vandaag. Hij baseert dit op informatie van zijn bronnen die tevens melden dat er nog wat obstakels moeten worden omzeild. Welke details dit zijn, wordt niet benoemd. Het lijkt steeds aannemelijker dat Steijn inderdaad naar Feyenoord verhuist, ondanks de interesse van AS Roma en Galatasaray.

"De gesprekken tussen beide clubs verlopen bovendien in een prettige sfeer en dat is voorheen ook wel eens anders geweest", aldus Krabbendam op Voetbal International. "Feyenoord en met name trainer Robin van Persie, maken er geen geheim meer van Steijn graag te zien komen."

"De onderhandelingen tussen Feyenoord en Twente gaan momenteel alleen over geld. Wat is Steijn waard? Dat spel van vraag en aanbod is nu in volle gang. Steijn verlengde in Enschede zijn contract tot de zomer van 2028. Daarmee verzekerde FC Twente zich van een flinke transfersom - anders was hij transfervrij de deur uitgelopen - terwijl Steijn de garantie kreeg dat zijn werkgever zou meedenken mocht zich een club melden." Het eerste bod van Feyenoord zou circa 8 miljoen euro bedragen. De verwachting is dat FC Twente inzet op minimaal 10 miljoen euro exclusief bonussen én een doorverkooppercentage. Op die manier kan FC Twente in de toekomst meeprofiteren bij een uitgaande transfer van Steijn bij Feyenoord.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties