FC Twente Nieuws

'FC Twente overtuigt doelman De Lange met langdurig contract'

jeffrey-de-lange-olympique-marseille-logo-fc-twente

FC Twente is in de zoektocht naar een nieuwe doelman uitgekomen bij meerdere doelmannen. Er zijn al meerdere gesprekken gevoerd met Kayne van Oevelen, maar naar verluidt verlopen de onderhandelingen met FC Volendam stroef en is van een akkoord nog geen sprake. Maar technisch directeur Erik ten Hag heeft meerdere ijzers in het vuur. Ook voormalig FC Twente-doelman Jeffrey de Lange en Jasper Schendelaar van PEC Zwolle zijn in beeld.

De Lange (28) kwam in 2017 over van Ajax naar FC Twente, maar bleef daar steken achter Lars Unnerstall. In 2022 koos hij voor een transfer naar Go Ahead Eagles en verdiende daar twee jaar later de overstap naar de Franse topclub Olympique Marseille. Nu kan De Lange terugkeren en volgens transferjager WFCGroningen is de doelman persoonlijk al akkoord. FC Twente-insider Paul Lassche vult aan met het feit dat De Lange voor vier seizoenen kan tekenen en hij ook de eerste keuze is boven Van Oevelen en Schendelaar.

Het probleem zit hem in de onderhandelingen met Olympique Marseille, want die zouden stroef verlopen. De marktwaarde van De Lange is 2,5 miljoen euro en zijn contract loopt over een jaar af. Zelf ziet De Lange een terugkeer naar Nederland wel zitten, maar hij mikt wel op speelminuten en niet op een rol als tweede doelman. Die garantie zal Ten Hag hem niet geven. De technisch directeur kan hem echter wel een gelijkwaardige strijd aanbieden. In dat geval krijgen De Lange en Unnerstall in de voorbereiding een gelijke kans voor de plek onder de lat. Daarnaast loopt ook het contract van Unnerstall in de zomer van 2027 af. De kans bestaat dat de Duitser dan met pensioen gaat.

Jasper Schendelaar

Naast De Lange is ook PEC Zwolle-doelman Jasper Schendelaar in beeld. De 25-jarige goalie wordt gezien als de derde optie voor FC Twente. Schendelaar doorliep de jeugdopleiding van AZ en maakte in 2021 de overstap naar PEC Zwolle. Daar heeft hij nog een eenjarig contract tot 2027 met een marktwaarde van 1,5 miljoen euro.

Poll

Wie van de drie doelmannen heeft jouw voorkeur?

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties