Fikse domper voor Bruns: verdediger weken aan de kant door blessure
Max Bruns was tegen Heracles nog de gevierde man. Hij scoorde vlak na rust de 1-1 en legde daarmee de basis voor de uiteindelijke 2-1 overwinning. Het was zijn eerste officiële doelpunt in het shirt van FC Twente, uitgerekend tegen de club uit zijn eigen stad. Drie dagen later moest de verdediger opnieuw aantreden in de oefenwedstrijd tegen het Duitse SC Paderborn. Die wedstrijd verliep minder rooskleurig voor FC Twente én Bruns.
FC Twente verloor met 7-0 en dat was direct ook de grootste oefennederlaag in de clubgeschiedenis. Bruns zelf kreeg daar niet alles van mee, want hij moest het veld al in de eerste helft verlaten met een kuitblessure. Inmiddels is duidelijk dat de blessure Bruns voorlopig aan de kant houdt. "De komende weken kan FC Twente niet beschikken over Max Bruns. De verdediger liep afgelopen week in de oefenwedstrijd tegen Paderborn een spierblessure op", aldus de lezing op de clubwebsite van FC Twente.
Voor John van den Brom is er mogelijk wel goed nieuws, want de kans is aannemelijk dat hij tegen NEC weer kan beschikken over Stav Lemkin. De centrale verdediger zat afgelopen weekend nog op de tribune tegen Noorwegen, maar de bondscoach hoopt dinsdag weer een beroep op hem te kunnen doen in de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd tegen Italië. Of dat ook realistisch is zal dinsdagavond moeten blijken als de wedstrijd in Italië om 20:45 uur wordt afgetrapt. Daarnaast is de verwachting dat Pröpper er zaterdag tegen NEC gewoon weer bij is. Hij moest de wedstrijd tegen Heracles staken vanwege een hoofdwond opgelopen tijdens een kopduel vroeg in de wedstrijd. De 17-jarige Ruud Nijstad was zijn vervanger en de debutant hield zich prima staande.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties