PSV-trainer Bosz reageert op vraag of FC Twente mee kan doen om landstitel
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente boekte gistermiddag in eigen huis een spectaculaire overwinning op PSV. De ploeg van John van den Brom versloeg de regerend landskampioen met 3-2, dankzij doelpunten van Younes Taha, Wout Weghorst en Daouda Weidmann. De Tukkers pakten daarmee drie belangrijke punten in de strijd om de bovenste plaatsen.
Na zeven speelrondes staat FC Twente op de vierde plaats in de Eredivisie met 16 punten en een doelsaldo van +8. PSV bezet eveneens met 16 punten de derde plaats, maar heeft een aanzienlijk beter doelsaldo van +14. Feyenoord staat tweede met 17 punten, terwijl AZ met 19 punten de koppositie in handen heeft.
Strijd om landstitel
"Ik denk dat er dit jaar wel een groot gat gaat komen onder die vijf ploegen", zo vertelt de oefenmeester. "Ik weet niet of FC Twente het gewend is om lang in de titelstrijd te kunnen blijven. Hoe lang ze dit gaan volhouden? AZ ook. Dat gaan we zien. Ik heb geen glazen bol."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties