FC Twente Nieuws

Go Ahead Eagles-aanvoerder Kramer doet open sollicitatie: Moet FC Twente toeslaan?

joris kramer klapt sparta rotterdam go ahead eagles 2024 2025

De verdediging van FC Twente maakt dit seizoen een uitstekende indruk. De club uit Enschede kreeg in de competitie pas 27 goals tegen. Het minste van alle clubs in de Eredivisie. Dat er deze zomer interesse komt van clubs voor de verdedigers van FC Twente, lijkt daarom onvermijdelijk. Om een opvolger te vinden, kan FC Twente zomaar uitkomen bij Go Ahead Eagles. Centrale verdediger Joris Kramer ziet een stap hogerop in de Eredivisie wel zitten.

"De club kent mijn ambitie en ik denk ook dat ze daar rekening mee houden", vertelt Kramer aan Sander Janssen van VI. De aanvoerder van Go Ahead Eagles is al drie seizoenen een vaste waarde bij de Deventenaren. "Vorige zomer wilde ik ook graag blijven met het oog op de Europa League", vervolgt hij. FC Twente klopte vorige zomer al aan bij Go Ahead Eagles voor Kramer. De club kreeg toen te horen dat een overstap van de centrale verdediger geen optie was.

Kramer vertelt dat hij toe is aan een nieuwe stap: "Nu merk ik dat ik graag een volgende stap wil maken. Ik denk dat ik dat aankan en nog beter kan worden, met nóg betere spelers om me heen." Kramer speelde in de jeugd van AZ, maar wist daar nooit door te breken. Hij speelde slechts één officiële wedstrijd in de hoofdmacht van de Alkmaarders. Na verschillende verhuurperiodes werd hij in de zomer van 2022 verkocht aan NEC.

joris kramer aanwijzingen fc twente go ahead eagles 2023 2024
Joris Kramer voor Go Ahead Eagles

Stap in de Eredivisie

Kramer zegt dat hij graag een stap hogerop wil maken, maar een avontuur in het buitenland spreekt hem niet aan. "Iedereen heeft ambities. Het buitenland zie ik niet snel voor me. Ik heb een dochtertje van vier en ik zou haar vreselijk missen als ik in het buitenland speel. Een stap in de Eredivisie zie ik zeker zitten", aldus Kramer, voor wie een stap naar FC Twente dus een uitkomst zou kunnen zijn.

Centrale verdedigers FC Twente

FC Twente beschikt momenteel over vijf centrale verdedigers. De contracten van Mees Hilgers en Max Bruns lopen echter komende zomer af. De club uit Enschede heeft bij Bruns nog een optie om zijn contract met een jaar te verlengen. Eerder werd bekend dat FC Twente twijfelt om deze optie te lichten. Hilgers revalideert momenteel na een zware knieblessure en lijkt de club aan het eind van het seizoen te gaan verlaten. Ook de toekomst van Ruud Nijstad is nog onzeker. De talentvolle linkspoot staat volop in de belangstelling van Europese topclubs en is nog niet ingegaan op een contractaanbieding van FC Twente.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties