FC Twente Nieuws

Goed nieuws voor FC Twente: sterkhouder keert na blessureleed terug op eerste training

lars unnerstall twente heracles 2024

Maandagmiddag begint FC Twente aan het nieuwe seizoen. De voorbereiding begint een stuk eerder dan gebruikelijk, omdat de Tukkers al over slechts een maand gaan spelen in de tweede voorronde van de Europa League. De training is toegankelijk voor supporters. Aske Adelgaard zal voor het eerst te zien zijn in het shirt van FC Twente. Daarnaast keren ook alle acht de huurlingen terug.

Kristian Hlynsson en Stav Lemkin zullen nog niet aanwezig zijn bij de eerste training. Beiden speelden met hun landen IJsland en Israël nog even door na het einde van de Eredivisie, waardoor beide spelers langer vakantie hebben gekregen. FC Twente ziet echter wel een andere belangrijke schakel terugkeren. Lars Unnerstall is hersteld van zijn buikspierblessure en zal weer te bewonderen zijn op de training. Dat meldt Leon ten Voorde van TC Tubantia.

De ervaren sluitpost moest de twee laatste wedstrijden van het afgelopen seizoen aan zich voorbij laten gaan. Przemyslaw Tyton keepte bij de 4-0-zege op Sparta en de 5-1-nederlaag op bezoek bij PSV. De Poolse doelman is inmiddels vertrokken bij FC Twente, nadat zijn aflopende contract niet is verlengd. Sam Karssies heeft de club tijdelijk verlaten. De doelman speelt het aankomende seizoen op huurbasis voor FC Emmen, waar hij zijn eerste minuten in het profvoetbal hoopt te maken. FC Twente beschikt momenteel alleen nog over Unnerstall en Yannick Gerritsen, waardoor er vroeg of laat een nieuwe doelman bij gaat komen.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties