Grolsch Veste emotioneert Van Dinteren: "Daarom ben ik teruggekomen"
Ivar van Dinteren is zaterdagavond de eindverantwoordelijke tijdens de thuiswedstrijd tegen NAC. De oefenmeester werd gevraagd of hij het stokje van de ontslagen Joseph Oosting tijdelijk over wil nemen en ging daarmee akkoord. De trainer verwacht een lastig duel waarbij de tegenstander met name de fysieke weerbaarheid van FC Twente zal gaan testen.
"Het is een vechtploeg met veel creativiteit voorin en ook individuele kwaliteiten. Het is een ploeg die samenwerkt, samen staat en samen hard wil werken. Volgens mij was het vorig jaar ook niet makkelijk en dat gaat het ook nu zeker niet worden. Maar wij moeten wel van onze eigen kracht uitgaan. We moeten zorgen dat we vanaf het begin zorgen dat we dwingend en dominant zijn. En dan moeten we kijken hoe we de wedstrijd naar onze hand krijgen."
"De eerste fase van de wedstrijd zal het zeker een vechtwedstrijd worden", vervolgt Van Dinteren in gesprek met 1Twente. "Als dan de energie wat minder wordt, dan hopen we dat wij het verschil ook kunnen maken aan de bal. Daar gaan we vooral van uit."
Doet het nog wat met jou als je als interim-trainer naar de Grolsch Veste gaat? "Het doet me altijd wat als ik in de Grolsch Veste sta. Of ik assistent ben of als interim-trainer. Dit is fantastisch en je krijgt gewoon een bepaalde energie. Daarom ben ik ook teruggekomen", besluit de interim-trainer die geen beroep kan doen op de geblesseerde Stav Lemkin. Later vandaag zal worden besloten of Mees Hilgers weer aan mag sluiten bij de wedstrijdselectie. Hij heeft de zoektocht naar een nieuwe club voorlopig gestaakt.
De wedstrijd tussen FC Twente en NAC wordt zaterdag afgetrapt om 21:00 uur. Alex Bos is door de KNVB aangesteld als de scheidsrechter. Hij wordt geassisteerd door grensrechters Michael Osseweijer en Murat Kücükerbir. Bij de dug-outs is Stan Teuben aanwezig als vierde official. Allard Lindhout is de VAR, Johan Balder is aangewezen als de AVAR.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties