FC Twente Nieuws

Hilgers-soap barst weer los: Verdediger ongeoorloofd afwezig bij FC Twente

mees-hilgers-twijfelend-2024

Maandag begon de selectie van FC Twente aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste officiële wedstrijd wordt over exact een maand gespeeld. Dan neemt FC Twente het in De Grolsch Veste op tegen Ferencváros of FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Europa League. Een speler die ontbrak tijdens de eerste training was Mees Hilgers. De club laat weten dat hij wel werd verwacht.

"Mees Hilgers is contractspeler van FC Twente. Hij had op de training moeten zijn", aldus een woordvoerder van FC Twente tegenover de Tubantia. Hiermee is de soap omtrent de centrale verdediger weer volledig losgebarsten. Al sinds afgelopen zomer staan kamp Hilgers en FC Twente lijnrecht tegenover elkaar. De verdediger wenste een transfer, FC Twente wilde meewerken, maar een geschikte club werd niet gevonden.

FC Twente besloot Hilgers geen speelminuten meer te geven, tenzij hij zijn aflopende contract zou verlengen. Dit werd geweigerd en niet lang daarna sloeg het noodlot toe. Hilgers scheurde zijn kruisband af en wachtte een maandenlang herstel. Eind mei werd bekend dat het contract met Hilgers alsnog met een jaar was verlengd. Naar verluidt zou het om een fout gaan van kamp Hilgers.

hilgers cerny twente volendam enschede 2023
Hilgers in betere tijden.

Hilgers heeft contract niet opgezegd

"Het contract van Mees Hilgers bij FC Twente is automatisch met een seizoen verlengd. FC Twente wil doorgaan met de centrale verdediger en heeft daarom voor 1 april zijn aflopende contract niet opgezegd. Omdat Mees dit voor 16 mei ook niet heeft gedaan, is de overeenkomst volgens de CAO Contractspelers Betaald Voetbal nu met een seizoen verlengd. De verbintenis van Hilgers loopt nu tot medio 2027", aldus de lezing van FC Twente destijds.

Doordat het contract van Hilgers is verlengd tot 1 juli 2027, kan FC Twente alsnog een transfersom vragen aan geïnteresseerde clubs. De geschatte marktwaarde van de centrale verdediger is 3 miljoen euro. Op dit moment werkt hij nog altijd aan zijn herstel en deed hij dat eerder deze maand ook onder begeleiding bij het nationale team van Indonesië. Het is nu wachten op de volgende zet van de speler die de grenzen opnieuw op lijkt te zoeken.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties