BREAKING: Hilgers vanwege blunder langer verbonden aan FC Twente
Mees Hilgers blijft aan FC Twente verbonden. Dat maakt de club via haar officiële website bekend. De Indonesische international vertrekt daarom voorlopig niet transfervrij bij de Enschedese club. Hilgers kwam dit seizoen niet in actie vanwege een langdurige blessure. Inmiddels timmert hij aan de weg en traint hij weer. De groepstraining heeft hij nog niet hervat.
"Het contract van Mees Hilgers bij FC Twente is automatisch met een seizoen verlengd. FC Twente wil doorgaan met de centrale verdediger en heeft daarom voor 1 april zijn aflopende contract niet opgezegd. Omdat Mees dit voor 16 mei ook niet heeft gedaan, is de overeenkomst volgens de CAO Contractspelers Betaald Voetbal nu met een seizoen verlengd. De verbintenis van Hilgers loopt nu tot medio 2027", meldt de club op haar officiële website.
"Hilgers heeft niet bewust niet opgezegd. Ze zijn het vergeten. Zaakwaarnemers kennen de CAO niet", meldt insider Paul Lassche over het nieuws. Er wordt verwacht dat Hilgers in de voorbereiding weer kan aansluiten bij de groepstraining van FC Twente. De eerste tien duels van het afgelopen seizoen zat de Indonesische international niet bij de wedstrijdselectie van de Tukkers. Hij werd bewust aan de kant gelaten, vanwege de soap rondom zijn toekomst. Dit deden zowel Joseph Oosting als John van den Brom.
Selectie
Het betekent natuurlijk niet met zekerheid dat Hilgers komend seizoen ook daadwerkelijk weer gaat spelen bij FC Twente. De Enschedese club voorkomt hiermee in ieder geval een transfervrije exit. Hilgers kon in de zomer van 2025 nog een transfer maken naar het Franse Stade Brest, maar zag deze afketsen. De 25-jarige verdediger kwam tot dusverre tot 129 optredens in het eerste elftal en heeft een marktwaarde van vier miljoen euro.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties