FC Twente Nieuws

Mogelijk extra tribunes bij Rohda Raalte – FC Twente: “Droomloting”

knvb-beker-rohda-raalte-fc-twente-2025

FC Twente speelt op donderdag 30 oktober de eerstvolgende bekerwedstijd en is daarbij gekoppeld aan een provinciegenoot: Rohda Raalte. De wedstrijd wordt afgetrapt om 21:00. Alle betrokkenen rond de amateurclub kunnen niet wachten op het schitterende affiche tegen de profvoetballers van FC Twente. Achter de schermen worden er al volop voorbereidingen getroffen voor de bijzondere wedstrijd.

Er zijn allerlei dingen die geregeld moeten worden, zoals een evenementenvergunning. "Voor onze eigen clubmensen en andere bezoekers is de kantine geopend, met extra cateringpunten rondom het veld", vertelt Jet Tusveld van Rohda Raalte in gesprek met Stef Bruggeman van De Stentor. "Voor onze sponsoren organiseren we een speciaal programma en ook is er voor hen, net als voor de medewerkers van ESPN, een cateraar ingehuurd."

Uitverkocht 

De verwachting is dat Sportpark Tijenraan volledig uitverkocht zal zijn, en dat er maximaal 4.000 bezoekers aanwezig kunnen zijn. Moeten er al tribunes bijgebouwd worden? "Op dit moment wordt de mogelijkheid onderzocht om extra tribunes te plaatsen", antwoordt Tusveld. "Na verplichte uitgifte en verkoop van kaarten aan ESPN, KNVB en FC Twente krijgen onze leden (circa 1850) als eerste de mogelijkheid om één à twee kaarten per persoon te kopen."

"We verwachten dat daarna geen kaarten meer overblijven voor de vrije verkoop. We willen de kaartverkoop zo goed mogelijk regelen, zodat alles veilig verloopt. Met andere woorden: we willen weten wie er tijdens de wedstrijd op ons park zijn."

Passie vrijwilligers 

Ook de burgemeester van Raalte, Rob Zuidema, kijkt uit naar de bijzondere wedstrijd. "Deze wedstrijd is een droomloting voor de club en een prachtig moment om te laten zien waar we in Raalte goed in zijn: samen de schouders eronder zetten en er, in dit geval, een onvergetelijke voetbalavond van maken", vertelt hij. "Daar komt veel voorbereiding bij kijken, maar het is mooi om te zien met hoeveel passie de vrijwilligers van Rohda Raalte hier samen met onder andere de gemeente, politie en KNVB aan werken. We zien het enthousiasme en dragen graag bij aan een goed verloop van de wedstrijd."

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties