FC Twente Nieuws

Na 49 missers eindelijk raak: De Grolsch Veste viert feest voor publiekslieveling Orjasaeter

Sondre-Orjasaeter-Daan-Rots-FC-Twente-Feyenoord

In de 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Feyenoord afgelopen weekend wist Orjasaeter eindelijk zijn eerste Eredivisie-goal te maken. Het hele stadion kon genieten van de bevrijdende treffer van de linksbuiten van FC Twente. Orjasaeter is dit seizoen in korte tijd uitgegroeid tot een publiekslieveling in Enschede. De 22-jarige Noor laat weten dat hij zijn goal nog wel gaat vieren.

FC Twente heeft dit seizoen vaak wedstrijden laten liggen, omdat het de kansen niet afmaakte. Ook Orjasaeter maakte hier onderdeel van uit. Voor zijn goal tegen Feyenoord afgelopen weekend zag de Noor al 49 schoten niet in het net belanden. Als FC Twente beter met de kansen was omgegaan, had het een stuk hoger gestaan op de ranglijst, ziet ook Orjasaeter.

"We hebben veel te vaak gelijkgespeeld en wedstrijden niet snel genoeg beslist. Onze bovengrens ligt heel hoog. Als wij op ons best zijn, zijn we heel goed", vertelt hij aan Geert-Jan Jacobs van VI. Toch heeft Orjasaeter veel vertrouwen in de resterende wedstrijden in de competitie: "Nu moeten we een serie neerzetten. Stabiel blijven. Als we spelen zoals vandaag, horen we bij de beste vier."

Sondre-Orjasaeter-FC-Twente-Feyenoord
Sondre Orjasaeter na zijn eerste Eredivisiegoal

Feestje vieren

Zijn eerste Eredivisiegoal was een mooi moment voor Orjasaeter. Na een snelle tegenaanval schoot hij de bal prachtig in de linkerbovenhoek. De Noor zelf was erg blij dat hij eindelijk zijn goal te pakken had: "Ik ga het wel een beetje vieren, ja. Ik weet alleen nog niet hoe." Dat Orjasaeter wel een feestje kan vieren, hebben we afgelopen wedstrijd gezien.

Na de wedstrijd stond hij vooraan voor Vak-P om de overwinning op Feyenoord te vieren. Op aandringen van Daan Rots zweepte hij het publiek op de tribune nog een keer extra op. Ook bij de hoofdingang werd Orjasaeter na de wedstrijd nog een keer toegezongen door een aantal fans. Bij zijn vorige club speelde hij voor ongeveer 5.000 mensen. Dat 30.000 mensen in De Grolsch Veste nu zijn naam scanderen, zal toch nog even wennen zijn voor hem.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties