FC Twente Nieuws

Officieel: Salah-Eddine keert illusie armer terug naar de Eredivisie

anass salah eddine close up klapt in handen fc twente heracles almelo 2024 2025

Anass Salah-Eddine is officieel terug in de Eredivisie. De linksback heeft vandaag zijn handtekening gezet onder een contract bij regerend landskampioen PSV. De Eindhovenaren huren de verdediger tot het einde van het seizoen. Daarnaast heeft PSV met AS Roma een afspraak gemaakt over een optie tot koop. Naar verluidt mag PSV Salah-Eddine aan het einde van het seizoen definitief overnemen voor 8 miljoen euro. Dat is 500.000 euro minder dan de 8,5 miljoen, exclusief 2 miljoen euro aan mogelijke bonussen, die de Italianen begin februari overeenkwamen met FC Twente.

"Ik ben honderd procent fit en klaar om zo snel mogelijk in actie te komen”, vertelt Salah-Eddine op de clubsite van PSV. Toen PSV voor mij als serieuze optie naar voren kwam, was ik direct enthousiast. Na de eerste gesprekken met de mensen binnen de club voelde ik ook gelijk een klik. Daarna was de keuze voor mij snel gemaakt."

Het is niet de eerste keer dat PSV interesse toont in Salah-Eddine, want eerder dit jaar wilden ze hem al wegplukken bij FC Twente. Toen kon de speler de lokroep uit de Italiaanse hoofdstad en de daaraan gekoppelde miljoenen, niet weerstaan. In Italië kreeg hij nooit een serieuze kans en nu speelt hij alsnog in het shirt van de Brabantse club. De rasechte Amsterdammer gaat spelen met rugnummer twee.

"Ik ben ervan overtuigd dat ik van toegevoegde waarde ga zijn voor PSV. Ik zal alles geven voor deze club, elke wedstrijd vechten en het logo met trots dragen." Directeur Voetbalzaken Earnest Stewart: "Dankzij de komst van Anass hebben we er weer een sterke optie bij op de flanken. Daarnaast heeft hij bewezen ook prima uit de voeten te kunnen op het middenveld. We zijn erg blij dat Anass voor PSV heeft gekozen en gaan samen op jacht naar mooie successen.

Myron Boadu

Met Salah-Eddine haalt PSV binnen enkele dagen de tweede speler met een verleden bij FC Twente. Zaterdag maakte Myron Boadu de overstap van AS Monaco naar PSV. De spits tekende een eenjarig contract met een optie voor nog een seizoen. Boadu is blij met zijn transfer naar PSV: “Het is een eer om hier te zijn. Als deze club en tevens de kampioen van Nederland bij je aanklopt, dan vind ik dat je altijd de eerste vlucht moet pakken. Het is een team vol kwaliteit, en dat zie je ook terug in de hoofdtrainer. Ik ben een gelovige jongen en kan zeggen dat God mijn gebeden heeft beantwoord." Een deel van de Twente-supporters zagen een terugkeer van Boadu ook wel zitten, maar zover kwam het dus niet. PSV betaalde slechts 800.000 euro voor de 24-jarige spits.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties