Oosting kandidaat bij Belgische topclub in nood Royal Antwerp FC
Joseph Oosting kan misschien snel beginnen aan een nieuwe baan. Niet in Nederland, maar in België. Daar wordt hij genoemd als kandidaat bij Royal Antwerp FC, dat Stef Wils vorige week ontsloeg vanwege slechte resultaten. Royal Antwerp FC is terug te vinden op de veertiende plek van de ranglijst die bestaat uit zestien clubs. Het gat met koploper Royal Union is opgelopen tot 22 punten.
Oosting was ook in beeld bij Heracles Almelo dat zich na een slechte reeks ontdeed van Bas Sibum. Kapteijns van De Telegraaf weet te melden dat Oosting het aanbod van de Almeloërs heeft afgewezen. De vraag is of Oosting het wel aandurft bij Royal Antwerp FC, want daar wacht hem degradatievoetbal met de club die twee seizoenen geleden nog actief was in de Champions League.
"Antwerp speelt op dit moment met enkele spelers die eigenlijk niet goed genoeg zijn en aan de zomertransfers kon je al zien dat het niet meer dezelfde kwaliteit zou zijn als de voorbije jaren", vertelt Sporza-analist Tom Boudewee. "Je kan wel een steen werpen richting Wils, maar ook de mensen van het beleid moeten eens voor de spiegel gaan staan en zich afvragen: hebben wij hem niet te weinig kwaliteit gegeven? Ik denk dat Antwerp op dit moment een degradatiekandidaat is."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties