FC Twente Nieuws

Politie leidt Twente-supporters om: Angst voor gevechten met Go Ahead-aanhangers

politie

Supporters van FC Twente en Go Ahead Eagles raakten op zondag 18 mei slaags langs de A1. De aanhangers van FC Twente waren op de weg terug van de uitwedstrijd tegen Ajax, de Deventenaren keerden terug vanuit Waalwijk. Om een nieuw gevecht te voorkomen, deelde de politie zondag na de uitwedstrijd tegen AZ het dringende advies uit om Deventer te vermijden op de terugweg naar het oosten van het land.

De bussen en auto's met supporters van FC Twente reisden daarom via een andere route terug. Puur een voorzorgsmaatregel, want het was niet zo dat de aanhangers van Go Ahead Eagles al klaar stonden om een partijtje te knokken.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties