Supporters opgelet! Belangrijke kaartverkoopinformatie voor Europa League-uitwedstrijd
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente neemt het over iets minder dan twee weken in de tweede voorronde van de Europa League in De Grolsch Veste op tegen de winnaar van het tweeluik tussen Ferencváros en FK Vojvodina. De heenwedstrijd in Enschede wordt gespeeld op 23 juli, waarna een week later, op 30 juli, de return op het programma staat. Veel Twente-supporters zullen de ploeg ongetwijfeld achterna reizen, ongeacht of de bestemming Novi Sad of Boedapest wordt. Op papier lijkt Ferencváros de beste papieren te hebben voor plaatsing. De Hongaarse club won het eerste duel in Servië met 1-2 en verdedigt die voorsprong volgende week in eigen stadion.
In aanloop naar de Europese uitwedstrijd heeft FC Twente inmiddels ook de eerste informatie over de kaartverkoop bekendgemaakt. Een groot deel van de beschikbare kaarten wordt toegewezen aan de supportersverenigingen. De resterende tickets gaan op vrijdag 17 juli in de verkoop via de officiële ticketshop van FC Twente. Voor deze wedstrijd zijn uitsluitend kaarten met vrij vervoer beschikbaar.
Lotingssysteem
Komend seizoen introduceert FC Twente bovendien een nieuw lotingssysteem voor uitwedstrijden. Daarmee wil de club iedere supporter een gelijke kans geven op een ticket. Supporters kunnen zich op vrijdag 17 juli tussen 12.00 en 14.00 uur inschrijven voor de loting. Daarmee wordt bepaald wie in aanmerking komt voor een kaart voor het Europese uitduel. Bekijk alle belangrijke informatie over het nieuw lotingssysteem via deze link.
Stadions en uitvak capaciteiten
Mocht Ferencváros zich plaatsen, dan wacht FC Twente een uitwedstrijd in de Hongaarse hoofdstad Boedapest. De reis vanaf De Grolsch Veste bedraagt ongeveer twaalf uur met de auto. Ferencváros speelt zijn thuiswedstrijden in de Groupama Arena, een stadion met een capaciteit van circa 22.000 toeschouwers. Het uitvak biedt plaats aan ongeveer 1.300 supporters.
Als FK Vojvodina de achterstand alsnog weet om te buigen, reist FC Twente af naar het Servische Novi Sad. Die autorit duurt vanaf Enschede ongeveer zestien uur. Vojvodina speelt in Stadion Karadorde, dat plaats biedt aan 14.458 toeschouwers. Het uitvak heeft een capaciteit van ongeveer 725 supporters.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties