FC Twente Nieuws

UITVERKOCHT! Supporters klaar voor vroege Twentse derby tegen Heracles

supporters fc twente heracles almelo

FC Twente speelt aanstaande zondag de Twentse derby tegen Heracles Almelo. Het team zal daarbij gesteund worden door een volledig uitverkochte Grolsch Veste. Dit laat zien dat de Twentse derby niet alleen leeft in Almelo, maar ook in Enschede en omstreken. De wedstrijd wordt aanstaande zondag afgetrapt om 12:15. De ploeg van John van den Brom wil graag de goede lijn van de laatste twee wedstrijden doorzetten en haar plek in het linker rijtje van de Eredivisie verstevigen.

Heracles heeft ook alle reden om te willen winnen. Naast dat zij er natuurlijk op gebrand zullen zijn om van haar grotere streekgenoot te winnen, hebben zij de punten ook hard nodig. De eerste zes wedstrijden van het seizoen werden verloren door de Almeloërs. Echter, wist de ploeg van Bas Sibum afgelopen zaterdag voor het eerst te winnen. Heracles was met 3-0 te sterk voor Sparta Rotterdam. Ook is het uitvak van Heracles Almelo is volledig uitverkocht, er zullen 1000 supporters aanwezig zijn.

Laatste derby's

De laatste keer dat Heracles wist te winnen in Enschede dateert van 20 september 2019, die wedstrijd eindigde in 2-3. FC Twente promoveerde het seizoen daarvoor naar de Eredivisie. Sindsdien was FC Twente sterker in eigen huis tegen Heracles. Het speelde daarna nog een keer gelijk en won de drie keren daarna.

Laatste vijf edities FC Twente - Heracles Almelo:

  • 20-09-2019: FC Twente - Heracles Almelo 2-3
  • 08-05-2021: FC Twente - Heracles Almelo 1-1
  • 05-11-2021: FC Twente - Heracles Almelo 1-0
  • 31-03-2024: FC Twente - Heracles Almelo 1-0
  • 27-10-2024: FC Twente - Heracles Almelo 5-0

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties