FC Twente Nieuws

Van den Brom en Ten Hag gewaarschuwd: "Daar moeten ze heel snel vanaf"

erik-ten-hag-john-van-den-brom

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

FC Twente speelde donderdag op teleurstellende wijze gelijk op bezoek bij het Slowaakse FC DAC 1904. Het veldspel van de Tukkers was ondermaats en zorgde na afloop voor de nodige kritiek. Ook de keuzes van John van den Brom waren onderwerp van discussie. Zo kreeg Sam Lammers geen enkele minuut speeltijd, terwijl Joël Drommel de volledige wedstrijd onder de lat stond om eerste doelman Lars Unnerstall rust te geven.

"Ik weet dat als je Erik ten Hag kent, die kijkt heel detaillistisch naar een elftal", zo vertelt Marco Timmer aan tafel bij VI. Hij vertelt over de aankoop van Joël Drommel, die gebracht is om de concurrentiestrijd met Lars Unnerstall aan te gaan. "Ze hebben heel veel vertrouwen in hem. Ze hebben hem een contract voor vier jaar gegeven."

Onrust

"Dan is hij de keeper voor de toekomst." Timmer vervolgt over het gelijkspel op bezoek bij FC DAC 04 in Slowakije. "Zij moeten nu de play-offs winnen. En daar kan je geen onrust bij gebruiken de hele tijd door." De journalist vertelt over Sam Lammers, die inmiddels gedegradeerd is tot derde spits bij de Tukkers.

"Nu wordt Van den Brom de hele tijd erna gevraagd. En zolang iemand er nog zit, en niet in het veld komt terwijl hij bewezen heeft doelpunten te kunnen maken, dan is het logisch dat die onrust er zal zijn. Daar moeten ze heel snel vanaf", besluit Timmer.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties