Van den Brom teleurgesteld: "Dat heeft ook met kwaliteit te maken"
FC Twente speelde zondagmiddag met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Achteraf gezien had er meer ingezeten voor FC Twente, dat genoeg mogelijkheden kreeg om er met de winst vandoor te gaan. De ploeg van John van den Brom speelde fases veel beter dan de thuisploeg, en kreeg vooral aan het einde van de wedstrijd nog een aantal grote mogelijkheden, waaronder het schot op de lat van de man die ook al de 1-1 maakte namens FC Twente: Mats Rots. Hoe kijkt de oefenmeester terug op de wedstrijd?
"Ik ben best wel teleurgesteld over het punt dat we halen", vertelt Van den Brom na afloop voor de camera van ESPN. "Aan de ene kant mag je blij zijn maar aan de andere kant ook teleurgesteld dat we vandaag niet in staat waren om meer goals te maken."
"De laatste vijftien minuten, toen we met twee spitsten gingen spelen, veranderde het speelbeeld enorm. Toen kregen we echt de druk op de tegenstander en kregen we een aantal kansen. We hadden ook pech met een scrimmage met drie of vier schoten. Dat is jammer. Utrecht-uit is voor veel ploegen een lastige wedstrijd. Over het algemeen mag je, met een wedstrijd die wij vandaag neerzetten, wel tevreden zijn."
Hoe kan het dat FC Twente zich vooral in de slotfase van de wedstrijd liet zien? "Dat vind ik niet", vervolgt de oefenmeester. "Alleen de laatste pass, en dat heeft ook met kwaliteit te maken, was vaak niet goed. We konden wel veel kansen creëren, alleen dat deden we niet. Dat mogen we onszelf aanrekenen. Maar je spelt het wel zo uit dat je die mogelijkheden krijgt, dat moet je dan gewoon beter uitspelen."
Opinie: Wat vond jij van de wedstrijd? Laat je mening achter in de reacties.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties