Van Staa: "Het is fijn dat je gesteund wordt in je herstel"
Op 4 mei werd Jan van Staa tijdens een scoutingstrip naar Denemarken getroffen door een hartinfarct. "Ik kreeg het heel erg warm en dacht dat ik misschien iets verkeerds had gegeten in het vliegtuig, maar al snel kwam ik erachter dat het meer was dan dat en driekwartier later lag ik in de operatiekamer." [google]
"We gingen zoals gewoonlijk op scoutingstrip. We waren in Denemarken geland en waren met de auto onderweg naar het Zweedse Mälmo. 's Avonds zouden we nog een wedstrijd in Denemarken bekijken. Eenmaal in het ziekenhuis bleek dat ik een propje bij mijn hart had en werd er een stent ingezet. Je voelt het vooraf zeker niet aankomen, omdat ik nog steeds als een topsporter leef, ik rook en drink niet", zegt Van Staa in gesprek met FC Twente TV
"Ik heb nu een waarschuwing gehad en moet leren nee zeggen. In de tijd dat ik in Denemarken in het ziekenhuis lag, heb ik veel steun gekregen van mensen uit de voetbalwereld. Joshua John kwam me bijvoorbeeld opzoeken. Ook heb ik veel hartverwarmende reacties gekregen van andere clubs, fans, zaakwaarnemers en collega's. Het is erg fijn om gesteund te worden in je herstel."
[nederbet]
[ligatus]
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties