FC Twente Nieuws

Verschueren op weg naar de uitgang: FC Twente in onderhandeling over transfer

arno verschueren heracles twente 2025 verbeten

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

FC Twente wil deze zomer afscheid nemen van een flink aantal overbodige spelers. Meerdere spelers staan op de lijst om verkocht te worden en werden niet meegenomen naar Boedapest voor de return tegen Ferencváros. Een van de spelers die op korte termijn lijkt te vertrekken bij de club uit Enschede is Arno Verschueren.

Verschueren lijkt hard op weg om een binnenlandse transfer te maken. "Staat o.a. in de belangstelling van enkele clubs onderin de Eredivisie c.q. clubs die gepromoveerd zijn. Ook Belgische clubs hebben geïnformeerd", meldt insider Tys. FC Twente zou hem graag willen verkopen en is met clubs in onderhandeling. Paul Lassche laat vervolgens weten dat Verschueren een transfer binnen Nederland gaat maken.

Verschueren werd in januari 2025 overgenomen van Sparta, maar tot een succes bij FC Twente kwam het niet. Hoewel Verschueren er altijd stond als hij nodig was, wist hij nooit een basisplaats af te dwingen. Hij speelde in totaal 52 wedstrijden voor FC Twente, voornamelijk als invaller. Hierin scoorde hij één keer en gaf hij twee assists. Na anderhalf jaar lijkt er nu een einde te komen aan zijn tijd in Enschede.

Meerdere transfers lijken aanstaande

Naast Verschueren lijken er in de komende weken meerdere spelers te vertrekken bij FC Twente. Harrie Kuster zou dicht bij een vertrek naar Telstar zijn. Daarnaast staan ook Sayfallah Ltaief, Taylor Booth en Gijs Besselink op de lijst van spelers die de club mogen verlaten. Technisch directeur Erik ten Hag is dus druk bezig de overbodige spelers van de hand te doen.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties