FC Twente Nieuws

Video: Fanatieke Zerrouki coacht Twente-spelers hartstochtelijk langs de lijn

Zerrouki-aanvoerder-az-fc-twente-seizoen-2025-2026-beker-kwartfinale

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

Vrijdagavond moest Ramiz Zerrouki het veld na 63 minuten noodgewongen verlaten tegen FC Volendam. De middenvelder had last van zijn been en werd gewisseld voor Mathias Kjolo. Er is overigens niets ernstigs aan de hand met Zerrouki. Hoewel hij niet meer in het veld stond, kon de Algerijn het niet laten om zich met het spel te bemoeien.

In de 74e minuut maakte FC Volendam de 2-1, waarna FC Twente onder druk kwam te staan. Zerrouki besloot naar de hoek bij Vak-P te lopen en coachte zijn medespelers daar hartstochtelijk. Bij een corner schreeuwde Zerrouki richting het doelgebied van FC Twente. Het levert geweldige beelden op, hieronder te zien.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties