FC Twente Nieuws

Woerts haalt uit naar Levchenko: "Wat is dat voor moraalridder joh?!"

chris woerts sportmarketeer veronica

Michel Vlap lijkt dicht bij een transfer naar Spartak Moskou. Enkele dagen geleden werd bekend dat de Russische club een bod heeft uitgebracht, maar technisch directeur Jan Streuer wilde hier namens FC Twente nog niet mee instemmen. De 28-jarige middenvelder staat zelf open voor een overstap naar Rusland, wat veel kritiek opleverde. Zo noemde VVCS-voorzitter Evgeniy Levchenko het een ‘hartverscheurende beslissing’. Hij stuurde Vlap zelfs persoonlijk een bericht. Niet iedereen deelt echter die kritiek.

Goed idee
"Vlap naar Sparta-Moskou, hele goede stap voor die 28-jarige speler", vertelt Chris Woerts bij het programma De Oranjezomer. "Nog één jaar contract bij FC Twente. Er ligt nu een aanbod van Sparta-Moskou, 3,5 miljoen euro plus een miljoen bonus. Strik erom heen, en lekker gaan voetballen in de Russische competitie. Vind ik een goed idee en ik heb me ontzettend geërgerd." Hij doelt hiermee op het commentaar dat Levchenko onlangs deelde.

Regels
"Die Levchenko is de voorzitter van de spelersvakbond nota bene in Nederland, die moet spelers vertegenwoordigen, en die neemt dan Vlap de maat van 'als je naar Rusland draag je bij aan de oorlogsmachine van Poetin'", vervolgt Woerts. "Maar er spelen Amerikaanse basketballers bij Zenit Sint Petersburg, er spelen Europese voetballers in de Russische competitie. Het mag allemaal volgens de regels, want de FIFA heeft de ban op Rusland opgeheven. Spartak Moskou staat niet op de sanctielijst, je mag daar gewoon zaken mee doen."

Emotie
"En die Levchenko is emotioneel betrokken, omdat hij Oekraïner is. Maar hij moet redeneren in het belang van de speler. En dan gaat hij ook nog een keer een bericht sturen naar Vlap, een persoonlijk bericht met 'Je geld verdampt, maar je geweten blijft eeuwig bij je'. Wat is dat voor moraalridder joh?", aldus Woerts.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties