Zerrouki keert terug bij FC Twente na uitschakeling in de Afrika Cup
Voor Ramiz Zerrouki zit de Afrika Cup erop. Zaterdag startte de middenvelder in de kwartfinale tegen Nigeria, maar de tegenstander Nigeria was veel te sterk. Algerije verloor de wedstrijd met 0-2 en is daardoor uitgeschakeld. Voor FC Twente is het goed nieuws, want Zerrouki kan nu snel weer aansluiten bij de selectie.
De vraag is wanneer hij terugkeert. Aanstaande dinsdag gaat FC Twente op bezoek bij FC Utrecht in de strijd om de KNVB Beker. Volgende week zondag wacht in de competitie de uitwedstrijd tegen Heracles. Daar zal de middenvelder zeker weer inzetbaar zijn. John van den Brom denkt dat Zerrouki snel terugkeert: "Ramiz kennende, zal hij heel snel terug zijn."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties