FC Twente Nieuws

Zerrouki is transfersoap naar Feyenoord niet vergeten, maar: "Streuer en ik zijn nooit met ruzie uit elkaar gegaan"

zerrouki-twente-feyenoord-logo

Tot ieders verbazing werd vorige week de terugkeer van Ramiz Zerrouki bij FC Twente aangekondigd. Een tijdje geleden waagde Jan Streuer een belletje met de vraag of Zerrouki open stond voor een terugkeer naar FC Twente. De middenvelder hoorde het plan van de technisch directeur van FC Twente aan, dacht er enige tijd over na en kwam tot de conclusie: "dit moet ik gaan doen."

De terugkeer van Zerrouki is om twee redenen opvallend te noemen. Ten eerste komt het niet heel vaak voor dat een speler terugkeert op het oude nest. Daarnaast ging de transfer van Zerrouki naar Feyenoord in 2023 allesbehalve soepel. Ook toen was Streuer de technisch directeur van FC Twente en het werd een ware transfersoap. Zerrouki werd meerdere keren in de wachtkamer gezet en dat leidde tot de nodige frustraties.

"Laat ik vooropstellen: we zijn nooit met ruzie uit elkaar gegaan. We hebben altijd een heel goede band gehad en contact gehouden. Natuurlijk: rond die transfer hadden we een meningsverschil. Maar wel op een nette manier. We hebben de discussie van toen ook nooit meegenomen naar de toekomst", aldus Zerrouki tegenover Leon ten Voorde van de Tubantia.

Als een joystick bestuurd

Eenmaal bij Feyenoord wist Zerrouki zich niet door te ontwikkelen tot een vaste waarde en kreeg daarbij ook de hoon van de Feyenoord-supporters over zich heen. "Ik wil liever niet terugkijken, maar als ik dat heel even toch doe: ik denk dat ik nooit de rol heb gehad die ik graag wilde hebben. We kunnen niet stellen dat ik echt de kans over een langere periode heb gehad. Het leek af en toe wel alsof ik met een joystick werd bestuurd als onderdeel van PlayStation. Ik moest constant op een bepaalde positie blijven. Ik hou van meer vrijheid en daar heb ik ook met de trainer (Joseph Oosting, red.) over gesproken. Ik weet wat ik kan en ik denk dat ik bij Twente volledig in mijn kracht kom."

Er vanaf de eerste minuut staan

Zerrouki wordt dit seizoen voor een seizoen gehuurd zonder een optie tot koop. Een deel van de supporters vindt het geen goede constructie, maar Streuer denkt dat de ervaring van Zerrouki zowel het team als de spelers om hem heen beter maken. Zerrouki is blij om terug te zijn en is van mening dat er veel kwaliteit is binnen de selectie van FC Twente. Hij weet ook dat er meer kansen gecreëerd moeten worden, maar is ervan overtuigd dat deze wel gaan komen. Te beginnen zondag op bezoek bij PEC Zwolle. "Daar moeten we vanaf de eerste tot de laatste minuut aanstaan."

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties