FC Twente Vrouwen

FC Twente (v) pakt Supercup en 24e!! hoofdprijs in de clubgeschiedenis

oude-elberink-super-cup-fc-twente-vrouwen-2025

FC Twente Vrouwen heeft de eerste prijs van het seizoen 2025-2026 te pakken. In de Grolsch Veste nam de ploeg van de kersverse trainer Corina Dekker het zaterdagmiddag op tegen PSV. De inzet tussen de regerend landskampioen en de huidige bekerwinnaar was de Supercup, die ook de afgelopen drie seizoenen naar Enschede ging. Deze keer leek PSV ermee aan de haal te gaan, want na een uur spelen stond het 0-2 in het voordeel van de Eindhovenaren. De Tukkers knokten zich knap terug.

In de 67e minuut was het Oude Elberink die de aansluitingstreffer scoorde en zeven minuten later was het goalgetter Ravensbergen die vanaf de strafschopstip tekende voor de gelijkmaker. FC Twente denderde door en in de 80e minuut was daar de 3-2 van invaller Nikee van Dijk. In dertien minuten was de wedstrijd volledig gekanteld en de 3-2 was tevens ook de eindstand.

FC Twente heeft nu voor de vierde keer op rij de Supercup te pakken en is hiermee ook de recordhouder. De Supercup heeft een bijzonder verhaal, want van 2013 tot en met 2021 werd er geen Supercup gespeeld. FC Twente heeft nu vier titels op haar naam staan gevolgd door SV Saestum en ter Leende die beide twee keer de Supercup wonnen. FC Utrecht won één keer de Supercup.

24e hoofdprijs

Voor FC Twente is het alweer de 24e prijs is de clubgeschiedenis:
- 10x Landskampioen
- 4x KNVB Beker
- 4x Eredivisie Cup
- 4x Supercup
- 2x BeNe League

Heb jij de Twente Insite enquête al ingevuld? Het kost slechts twee minuten van je tijd. Klik hier om direct naar de enquête te gaan.

supercup-fc-twente-vrouwen-team-2025

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties